"Qarabağ"ın futbolçusu Marko Veşoviç Avropa Liqasının qrup mərhələsində "Frayburq"la (Almaniya) sabah səfərdə keçirəcəkləri oyun barədə danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, monteneqrolu müdafiəçi...
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Avropa Liqasının qrup mərhələsində "Frayburq"la sabah səfərdə keçirəcəkləri oyun barədə fikirlərini bölüşüb.
"Səbail" heyətinə yeni oyunçu cəlb...
Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turundan təxirə salınmış “Turan Tovuz” – “Qarabağ” oyununun keçiriləcəyi vaxt açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, qarşılaşma...
Bolqarıstanın Sofiya şəhərində təlim-məşq toplanışını başa vuran 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində növbəti yoxlama oyununu keçirib.
Qadın futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının baş məşqçisi Siyasət Əsgərov affa.az saytına müsahibə verib. Futbolxeber.az saytı həmin müsahibəni təqdim edir.
- Millimiz DÇ-nin seçmə...
Çimərlik futbolu üzrə Azərbaycan milli komandası Avropa çempionatının seçmə mərhələsinin (EBSL-2022) ikinci raundunda Ukrayna yığması ilə qarşılaşacaq.
"Qarabağ"ın futbolçusu Riçard Almeydanın müsahibəsi
- Sentyabrın 8-də UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində ilk oyununuzu keçirəcəksiniz. "Frayburq"la səfər matçında hansı nəticəyə ümid edirsiniz?
- Almaniya...
Qadın futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası Dünya çempionatının seçmə qrup mərhələsində bu gün son oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Dalğa Arena”da Bosniya və Herseqovina komandasına...
“Neftçi” Azərbaycan Premyer Liqasının 6-cı turunda qarşılaşacağı “Qəbələ” ilə oyunun hazırlığını davam etdirir.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Sumqayıt” üzərində...
I Divizionda 3-cü tura start verilib.