Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri...
“Səfərdə oyunumuz ağır alınmışdı. Həva şəraiti, meydanın durumu və s. çətinliklər var idi. Son dəqiqədə vurduğumuz qol olmasaydı, həmin gün stadionu çox məyus tərk edəcəkdim. Amma bu gün öz meydanımızda, çox gözəl havada baxımlı futbol...
Fotolar "Səbail"in feysbuk səhifəsindən...
Bu gün "Qarabağ" Çempionlar Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində Cəbəllütariq "Linkoln"u ilə cavab oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Ağdam təmsilçisinin böyükhesablı qələbə qazanmaqla II mərhələyə...
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, paytaxt təmsilçisi Tiaqo Silvanı heyətinə qatıb. 23 yaşlı qapıçıyla 2+1 illik müqavilə imzalanıb.
Xəbər verdiyimiz kimi, “Turan Tovuz” Futbol Akademiyasının koordinatoru Rasim Əliyev və məşqçisi Seymur Tağıyev komandamızın Ankaradakı təlim-məşq toplanışında iştirak edirlər.
Futbolxeber.az saytının klubun mətbuat xidmətinə...
2023/24 mövsümünə hazırlıqlarını davam etdirən “Səbail” Türkiyə toplanışı çərçivəsində bu gün ikinci yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi Superliqa təmsilçisi “Sivasspor”la...
Türkiyənin Bolu şəhərində təlim-məşq toplanışında olan “Qəbələ” bu gün sonuncu yoxlama görüşünü keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Elmar Baxşıyevin komandası üçüncü sınağında...
Az sonra Çempionlar Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində cavab oyunu çərçivəsində “Qarabağ” Bakı Olimpiya Stadionunda “Linkoln”u (Cəbəllütariq) qəbul edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların...
Bu gün voleybol üzrə Çempionlar Liqası, "CEV kuboku" və "Challenge Cup" yarışlarının püşkatma mərasimi keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Lüksemburqda təşkil edilən tədbirdə Azərbaycanın avrokuboklarda iştirak edən...
Transfer çalışmalarını davam etdirən “Araz-Naxçıvan” bu gün yerli futbolçularla anlaşıb.
Futbolxeber.az saytına klubun mətbuat xidmətindən verilən məlumata görə, ötən mövsüm 27 qolla Birinci divizionun bombardiri olan Orxan Əliyev,...
Avstriyanın Tirol bölgəsində təlim-məşq toplanışını davam etdirən “Sabah” bu gün sonuncu yoxlama oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Bakı təmsilçisi Yunanıstanın “Olimpiakos” klubu ilə qarşılaşıb. Görüş...
“Bizim üçün “Qarabağ”la “Linkoln” arasında fərq yoxdur. Rəqib kim olur-olsun, eyni ciddiyyətlə hazırlaşacağıq”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Polşanın “Rakuv” klubunun futbolçusu Bartoş Novak UEFA...
"Neftçi" və "Sabah"ın UEFA Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində keçirəcəyi cavab vaxtı dəqiqləşib.
Futbolxeber.az-ın UEFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, "Sabah"ın avqustun 3-də...
"Sumqayıt"ın belaruslu sabiq baş məşqçisi Aleksey Baqa ölkəsinin "Dinamo" (Minsk) klubunun Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsindəki mümkün rəqibi olan "Neftçi" haqda danışıb.
“Qarabağ”ın UEFA Çempionlar Liqasının I təsnifat mərhələsində Cəbəllütariq klubu “Linkoln”la keçirəcəyi oyuna 18 500 bilet satılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Ağdam klubunun feysbuk səhifəsində...
Gəncə şəhər stadionunun əsas meydanına baxış keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə "Kəpəz"in yaydığı açıqlamada...
"Ximki"nin yarımmüdafiəçisi Ayaz Quliyevin "Neftçi"yə keçidi reallaşmayacaq.
Futbolxeber.az saytının Rusiya mətbuatına istinadən verdiyi məlumata görə, klublar təzminat məbləği ilə bağlı...
“Sumqayıt”ın yeni transferi Erik Sorqa klubumuzun mətbuat xidmətinə açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, estoniyalı forvard kollektivdə əla atmosfer olduğunu vurğulayıb: “Komandaya qoşulduqdan sonra fiziki məşqçi...
Bir müddət əvvəl Türkiyənin "Ümraniyespor" klubuna transfer olunan Coşqun Diniyevin Futbolxeber.az saytına müsahibəsi.
- Əvvəlcə "Ümraniyespor"a transferin necə baş tutması barədə danışardın. Keçidin bir qədər...
“Azərbaycan futbolunun səviyyəsi yüksəlişdədir, hər şey ildən-ilə inkişaf edir”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu “Neftçi”nin futbolçusu Emin Mahmudov Rusiyada “Match TV”yə açıqlaması zamanı...
Azərbaycan millisinin hücumçusu Musa Qurbanlıya İsveçdə işçi vizası verilib.
Fubtolxeber.az saytının məlumatına görə, bununla da futbolçunun yeni klubu “Yurqorden”də oynaması üçün yaranan hüquqi maneə tamamilə aradan...
“Ümid edirəm ki, “Spartak”la əməkdaşlıq hər iki klub üçün, Azərbaycan futbolunun burada, Rusiya futbolunun isə ölkəmizdə təbliği baxımından səmərəli olacaq”.