Qırmızı vərəqə: Hüseyn Axundov 44
“Rəvan”: 1. Lukaş Sapela, 5. Aqil Nəbiyev, 6. Ceyhun Cavadov, 8. Julio Sezar Moreyra, 10. Tyaqo de Souza Bezerra, 16. Orxan Lalayev, 17. Ramazan Abbasov (k), 18. Oke Akpoveta, 19. Hüseyn Axundov, 28. Boyan Markoviç, 30. Cəmşid Məhərrəmov
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 11. Kamil Nurəhmədov, 14. Xuan Manuel Varea, 20. Miloş Adamoviç, 21. Novruz Məmmədov, 24. Yamin Ağakərimzadə, 25. Ayaz Mehdiyev
“İnter”: 25. Səlahət Ağayev, 3. Laşa Salukvadze, 7. Ruslan Əmircanov, 9. Aleksandr İaşvili, 15. Yohan Bokonyano, 19. Sezar Meza Kolli, 20. Brüs Abdulaye, 21. Arif Daşdəmirov, 47. Abdulla Abatsiyev, 70. Vaqif Cavadov (k), 88. Derlis Meza Kolli
Ehtiyat oyunçular: 1. Giorgi Lomaya, 5. Slavço Georgiyevski, 8. Mikel Alvaro, 11. Asif Məmmədov, 12. İvo Taborksi, 14. İlqar Ələkbərov, 33. Matija Spiçiç
AZAL - “Sumqayıt” 2:2
Qollar: Turkoviç 45, İqbekoyi 80 - Tərzin Cahangirov 59, Pərdis Fərcad-Azad 89 (pen)
“AZAL Arena”
Baş hakim: Elvin Əsgərov
AZAL: 1. Ruslan Məcidov, 3. Aleksandr Şemonayev, 4. Junior Ailton, 7. Cavid Tağıyev, 15. Oskars Klava, 17. Viktor İqbekoyi (k), 20. Branislav Arsenyeviç, 27. Rəşad Abdullayev, 31. Şəhriyar Rəhimov, 32. Laşa Kasiradze, 89. Nedo Turkoviç
Ehtiyat oyunçular: 12. Cahangir Həsənzadə, 5. Murad Ağayev, 8. Qərib İbrahimov, 18. Samuel Barlay, 22. Axtam Xamraqulov, 23. Tural Nərimanov, 26. Kərim Diniyev
“Sumqayıt”: 63. Şahruddin Məhəmmədliyev, 4. Samir Abasov (k), 7. Pərdis Fərcad-Azad, 9. Tərzin Cahangirov, 10. Uğur Pamuk, 15. Nodar Məmmədov, 17. Adil İbrahimov, 18. Aleksandr Çertoqanov, 21. Məhəmməd Mirzəbəyov, 92. Bəxtiyar Həsənalızadə, 99. Rəhman Hacıyev
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli, 2. Şəhriyar Xəlilov, 5. Kamil Hüseynov, 11. Ruslan Nəsirli, 14. Məhəmməd Qurbanov, 20. Elşad Manafov, 77. Ramil Mansurov