“Zirə” – “Keşlə”: Heyətlər müəyyənləşdi
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 10-cu turu çərçivəsində “Zirə” öz meydanında “Keşlə”ni qəbul edəcək.
“Zirə”: 22. Rəşad Əzizli, 8. İlkin Muradov, 10. Ağabala Ramazanov (k), 2. Sərtan Taşkın, 32. Qismət Alıyev, 30. Riçard Almeyda. 9. Davit Volkov, 11. Klesio Bauk, 12. Lazar Corceviç, 44. Dmitrios Çantakias, 21. Hacıağa Hacılı
Ehtiyat oyunçular: 62. Abdulla Seyidəhmədov, 91. Ruslan Qurbanov. 4. Elvin Camalov. 13., Şəhriyar Rəhimov, 5. Kərim Diniyev. 3. Ali Sisey, 7. Tural Bayramlı. 20. Əli Şirinov, 77. Cəlal Hüseynov, 27. Tamerlan Burcəliyev. 6. Ayxan Süleymanlı
“Keşlə: 1. Stanislav Namaşko, 3. Tərlan Quliyev (k), 19. Azər Salahlı, 2. İlkin Qırtımov, 8. Tural Axundov, 25. Con Kamara, 21. Miyusko Boyoviç, 10. Sezar Meza Kolli, 11. Silvio Rodriqes, 23. Artur Batista, 13. Pərviz Azadov
Ehtiyat oyunçular: 85. Kamal Bayramov, 18. Ruslan Əmircanov, 4. Şəhriyar Əliyev, 20. Rail Məlikov, 48. Dmitro Klots, 99. Rafael Məhərrəmli, 14. Turan Vəlizadə