Azərbaycan - Monteneqro: Heyətlər açıqlandı
Az sonra milli komandamız UEFA Millətlər Liqasının qrup mərhələsinin 5-ci turunda Monteneqro ilə qarşılaşacaq.
Azərbaycan: 12.Şahruddin Məhəmmədəliyev, 2.Qara Qarayev, 3.Azər Salahlı, 5.Maksim Medvedev, 6.Vüqar Mustafayev, 7.Tellur Mütəllimov, 10.Rəhim Sadıxov, 11.Mahir Emreli, 13.Abbas Hüseynov, 14.Elvin Bədəlov, 15.Bədavi Hüseynov
Ehtiyat oyunçular: 1.Emil Balayev, 23.Aydın Bayramov, 4.Rahil Məmmədov, 8.Şəhriyar Əliyev, 9.Ramil Şeydayev, 16.Elvin Camalov, 17.Vüsal İsgəndərli, 18.Mert Çelik, 19.Mirabdulla Abbasov, 20.İsmayıl İbrahimli, 21.Amin Seydiyev, 22.Xəyal Nəcəfov
Monteneqro: 12. Milan Miyatoviç, 2. Aleksandar Sofranaç, 5. İqor Vuyaçiç, 6. Risto Radunoviç, 23. Adam Maruşiç, 7. İqor İvanoviç, 19. Aleksandar Şçekiç, 8. Marko Bakiç, 17. Sead Hakşabanoviç, 9. Stefan Muqoşa, 10. Stevan Yovetiç
Ehtiyat oyunçular: 1. Daniyel Petkoviç, 13. Miloş Draqoyeviç, 3. Saşa Baliç, 4. Maro Vukçeviç, 11. Fatoş Beçiray, 14. Vukan Saviçeviç, 16. Vladimir Yovoviç, 18. Neboyşa Kosoviç, 20. Dino İslamoviç, 21. Aleksandar Bolyeviç, 22. Miloş Rayçkoviç