Rəşad Sadıqovun komandası Antalya toplanışını qələbəylə başa vurdu
Azərbaycanın 21 yaşadək futbolçulardan ibarət yığması (U-21) Antalyada təlim-məşq toplanışında bu gün sonuncu yoxlama oyununu keçirib. Futbolxeber.az xəbər verir ki, Rəşad Sadıqovun baş məşqçisi olduğu komanda albaniyalı həmyaşıdları ilə üz-üzə gəlib.
Bakı vaxtı ilə saat 19:00-da başlayan oyunda ilk hissədə qolsuz bərabərlik olub. Fasilədən az sonra millimiz hesabı açıb. "Sumqayıt"ın qış fasiləsində "Qəbələ"dən icarəyə götürdüyü hücumçu Ülvi İsgəndərovun vurduğu qol bizə qələbə gətirib.
Xatırladaq ki yığmamız Antalyada albanlarla ilk qarşılaşmada 0:1 hesabıyla uduzub. Digər 2 matçdan “Alanyaspor”un U-21 komandasına 3:1 hesabı ilə qalib gələn Azərbaycan Gürcüstanla heç-heçə edib - 1:1. Göründüyü kimi, Rəşad Sadıqovun komandası 15 günlük Antalya toplanışına qələbə ilə başlayaraq qələbəylə də son qoyub.