“Qəbələ” - “Səbail”: heyətlər açıqlandı
Azərbaycan kubokunun 1/4 finalının ilk oyunu çərçivəsində az sonra “Qəbələ” öz meydanında “Səbail”i qəbul edəcək.
"Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı 3. Voislav Stankoviç 8. Qismət Alıyev 9. Baqali Dabo 10. Ruslan Qurbanov 11. Asif Məmmədov 14. Cavid Hüseynov (k) 19. Filip Ozobiç 28. Stiven Monroz 34. Urfan Abbasov 45. Famussa Kone
Ehtiyat oyunçular: 23. Aqil Məmmədov 4. Elvin Camalov 5. Rasim Ramaldanov 6. Elvin Məmmədov 12. Endi Hallidey 15. Vitali Vernidub 17. Roman Hüseynov 18. İlqar Qurbanov 21. Deyv Bultuis 29. Hacıağa Hacıyev 88. Tellur Mütəllimov 90. Ekiqo Ehiosun
"Səbail”: 1. Emil Balayev 3. Tamazi Tsetsxladze 6. Murad Ağayev 13. Murad Musayev 14. Yamin Ağakərimzadə 17. Vüqar Nadirov 18. Adrian Popoviçi 20. Eltun Yaqublu (k) 23. Ayron Stati 66. Pərviz Qaraxanov 99. Maudo Jarjue
Ehtiyat oyunçular: 25. Elxan Əhmədov 5. Seymur Əsədov 9. Raul Yaqubzadə 10. Nurlan Novruzov 11. Elman Taqayev 26. Kamal Qurbanov 77. Təyyar Məmmədov 88. Orxan Qurbanlı 98. Kamran Əliyev