“Kəpəz” - “Qarabağ”: Heyətlər açıqlandı
Bu gün Topaz Premyer Liqasında XVIII tura start veriləcək.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, günün ilk oyununda “Kəpəz” doğma meydanda “Qarabağ”la üz-üzə gələcək. Bir az sonra Gəncə şəhər stadionunda start götürəcək oyun üçün heyətlər açıqlanıb. Sizi həmin siyahı ilə tanış edirik:
“Kəpəz”: 30. Davud Kərimi, 21. Novruz Məmmədov, 13. Şəhriyar Rəhimov, 25. Şəhriyar Əliyev, 15. Azad Kərimov, 5. Kərim Diniyev, 18. Tural Axundov (k),17. Nicat Qurbanov, 10. Dario Federiko, 19. Orxan Əliyev, 90. Julien Ebah.
Ehtiyat oyunçular: 88. Tadas Simaitis, 77. Serjio Kosta, 23. Tural Nərimanov, 80. Tural Rzayev, 6. Ceyhun Cavadov, 7. Vüqar Bəybalayev, 68. Əli Nuri.
Baş məşqçi: Şahin Diniyev.
“Qarabağ”: 13. İbrahim Şehiç, 2. Qara Qarayev, 5. Maksim Medvedev  (k), 8. Markos Madera, 10. Muarem Muarem, 11. Mahir Mədətov, 18. İlqar Qurbanov, 20. Riçard Almeyda, 22. Əfran İsmayılov, 25. Ansi Aqolli, 55. Bədavi Hüseynov.
Ehtiyat oyunçular: 12. Şahruddin Məhəmmədəliyev, 6. Dino Ndlovu, 15. Rahid Əmirquliyev, 21. Arif Daşdəmirov, 32. Elvin Yunuszadə, 44. Ağabala Ramazanov, 91. Coşqun Diniyev.
Baş məşqçi: Qurban Qurbanov.