Tahir Gözəl: “İnter” üzərində qələbəni maddiyyatla ölçmək düzgün deyil”
“Bugünkü səviyyəyə çatmasına görə Azərbaycan xalqını təbrik edirəm. Bu, böyük uğurdur”. Futbolxeber.az-ın bu sözləri "Qarabağ"ın vitse-prezidenti Tahir Gözəl Avroliqanın qrup mərhələsinin son turunda "İnter"ə qarşı oyundan öncə jurnalistlərə açıqlamasında deyib.
T.Gözəl “İnter”lə oyunda komandasına inandığını bildirib: “Bizim üçün də böyük qürurdur ki, “Qarabağ” adını Avropaya tanıtdırırıq. Azərbaycan xalqının sabah “Qarabağ”ı böyük bir iradə ilə dəstəkləməyə dəvət edirəm. Oyun öncəsi komandaya baş çəkdim. Ümidvaram ki, “Qarabağ” “İnter” üçün çox çətin rəqib olacaq. Sabah “Qarabağ”ın uğurunu görürəm. Mən buna inanıram. Bu ümidlə burdayam. “İnter”ə qalib gəlsək, bunun özü böyük bir mükafat olacaq. Bunu maddiyyatla ölçmək düzgün deyil. Məncə, bu tarixi yaşamaq Azərbaycan xalqı üçün ən böyük hədiyyə olar. Futbolçulara mükafat vermək də vacibdir. Biz hər zaman buna hazırıq"