"İnter" "Simurq" önünə ciddi itkilərlə çıxacaq
Premyer Liqanın 26-cı turu çərçivəsində “Qarabağ”la (3:2) keçirilən səfər oyunundan sonra “İnter”in futbolçuları “Şəfa” stadionunda bərpa məşqinə çıxıblar. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, dünən isə komandaya birgünlük istirahət verilmişdi.
Artıq bu gün Kaxaber Tsxadadzenin yetirmələri yenidən “Şəfa” stadionunda bir araya gələrək gün ərzində iki dəfə məşq etdilər. Sabah daha bir məşqin keçirilməsi planlaşdırılır.
Qeyd edək ki, məşq prosesində “Qarabağ”la oyunda zədə almış Vladimir Levin iştirak etmirdi. Kapitanın “Simurq”la keçiriləcək oyunda iştirakı sual altındadır. Bundna başqa, sarı vərəqə limitini keçdiklərinə görə Arif Daşdəmirov, Asif Məmmədov və Fuad Bayramov zaqatalılarla oyunda meydançaya çıxa bilməyəcəklər.
Xatırladaq ki, Azərbaycan Çempionatının 27-ci turunda keçiriləcək “İnter” - “Simurq” qarşılaşması aprelin 20-də “Şəfa” stadionunda baş tutacaq. Oyun saat 19.00-da başlayacaq.