Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, turun ilk oyun günündə yalnız 1 qarşılaşma keçirilib.
Qollar: Reynaldo 2; 64, Maksim...
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev 2020-ci ildə futbol üzrə Avropa çempionatının 4 oyununun (üç qrup və bir 1/4 oyunu) Bakı şəhərində keçirilməsi üzrə Təşkilat Komitəsinin yaradılması haqqında Sərəncam imzalayıb.
Futbolxeber.az saytının "Report"a...
Az sonra Topaz Premyer Liqasının IV turunda “Qarabağ” AZAL-la üz-üzə gələcək. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri məlumdur:
“Qarabağ”: 13. Şehiç, 5. Maksim Medvedev, 6. Dino Ndlovu, 8. Migel Markos...
Çimərlik futbolu üzrə FIFA Dünya Kuboku-2017 turnirinin İtaliyanın Yezolo şəhərində təşkil olunmuş Avropa komandaları arasında seçmə mərhələsinin ikinci raundunda Azərbaycan milli komandası üçüncü oyununu keçirib.
Sentyabrın 14-dən 18-ə qədər Bakı şəhərində 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının təlim-məşq toplanışı keçiriləcək.
Toplanışa dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
Nicat Mehbalıyev...
Bu yaxınlarda “Qəbələ”yə transfer olunan Ruslan Qurbanova sabiq klubu “Neftçi” tərəfindən hörmətsizlik olunub.
Futbolxeber.az saytının qol.az-a istinadən verdiyi məlumata görə, “ağ-qaralar”ın bazasında qalmış əşyalarını götürməyə gedən...
Bakı Apellyasiya Məhkəməsində hazırda həbsdə olan “Qəbələ”nin sabiq kapitanı Cavid Hüseynovun bu günə nəzərdə tutulan məhkəmə prosesi yenə təxirə salınıb.
Futbolxeber.az saytının məhkəmədə iştirak edən əməkdaşının verdiyi məlumata görə,...
Bu gün Topaz Premyer Liqasında IV tura start veriləcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, turun ilk oyun günündə yalnız 1 qarşılaşma keçiriləcək.