"Yaxşı oyun oldu. Rəqib də güclü idi. Həm texniki cəhətdən yaxşı oynayırdılar, həm də pressinq tətbiq edirdilər. Biz də çalışırdıq ki, baş məşqçimizin verdiyi tapşırıqları yerinə yetirək, düzgün oynayaq".
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə,...
"Maraqlı oyun alındı. Komandaların ifasında yardıcı futbolun şahidi olduq. Hər iki tərəf topa nəzarət etmək istəyirdi. Nəticə yaxşıdır. Heyətimizdə çoxlu gənc futbolçular var. Qazaxıstanla bizim hədəflərimiz fərqlidir. Onlar qrupda 2-ci yer uğrunda...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisi yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Rəşad Sadıqovun baş məşqçisi olduğu komanda qazaxıstanlı həmyaşıdları ilə qarşılaşıb. Astanada keçirilən oyunda hesabı komandamız...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamızın qazaxıstanlı həmyaşdıları ilə bu gün keçiriləcək yoxlama oyununun hakimləri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, matçı moldovalı hakimlər briqadası...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının baş məşqçisi Rəşad Sadıqovun Qazaxıstan yığması ilə yoldaşlıq oyunu öncəsi affa.az-a açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, gənc mütəxəssis oyuna yaxşı...
İyunun 4-də Astanada Qazaxıstanın, iyunun 8-də isə Bakıda Macarıstanın müvafiq yaş qrupundan ibarət komandası ilə yoldaşlıq oyunu keçirəcək 21 yaşadək fubolçulardan ibarət Azərbaycan yığmasının heyətində dəyişiklik edilib.
2017/18 mövsümündə Avropa Liqasında Azərbaycanı təmsil edəcək “Keşlə”, “Qəbələ” və “Neftçi”nin birinci və ikinci mərhələdəki bütün potensial rəqibləri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytnın məlumatına görə, bu, Macarıstanda başa...
"Qarabağ" kapitanı Rəşad Sadıqovla yeni müqavilə imzalayacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 36 yaşlı müdafiəçi ilə müqavilənin müddətinin daha 1 il uzadılması haqda razılığa gəlinib.