Azərbaycan millisinin futbolçusu Bəhlul Mustafazadənin müsahibəsi.
- Kardiffdə Uels yığmasına 1:2 hesabı ilə uduzduğumuz AVRO-2020-nin seçmə oyununda əsas millidə debüt etdiniz. İlk matçınızı necə qiymətləndirirsiniz? Bu gün meydanda ən...
AÇ-2020-nin seçmə mərhələsində sentyabrın 9-da, saat 20:00-da, “Bakcell Arena”da keçiriləcək Azərbaycan - Xorvatiya oyunu ərəfəsində təşkil olunacaq mətbuat konfranslarının və mətbuat üçün açıq məşqlərin vaxtı...
"Azərbaycan oyunu çətinləşdirdi. Biz bəzən əlacsız qaldıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Uels millisinin futbolçusu Qaret Beyl Azərbaycanı məğlub etdikləri (2:1) AVRO-2020-nin seçmə mərhələ matçında...
"Uduzmuşuq, nə deyə bilərəm? Bacardığımız qədər oynadıq. Məğlubiyyətə layiq idik, ya yox, bunu deyə bilmərəm".
Futbolxeber.az-ın "Report"a istinadən verdiyi məlumata görə, bu sözləri Azərbaycan millisinin hücumçusu Ramil...
Milli komandamız AVRO-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində Uelsə səfərdə 1:2 hesabı ilə uduzub.
Futbolxeber.az AFFA-nın rəsmi saytının görüşdən hazırladığı fotoreportajı təqdim...
"Çox önəmli oyun idi. İlk hissədə futbolçulardan razı deyildim. Bəziləri fiziki cəhətdən yaxşı deyildilər, səhvlər buraxdıq. Nəticədən razıyam. Amma bizim üçün asan olmadı".
Futbolxeber.az saytının "Report"a istinadən verdiyi...
"Rəqibi təbrik edirəm. İntensiv oyun oldu, əla atmosfer vardı. Hər iki komanda yaxşı hazırlaşmışdı. Oyunun dəst-xətti öz yerində idi".
Futbolxeber.az saytının “Repor”a istinadən verdiyi məlumata görə, bu sözləri Azərbaycan...
Azərbaycan millisi bu gün AVRO-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində növbəti oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, yığmamız Kardiff şəhər stadionunda Uelsin qonağı olub. Rəqibə qarşı ciddi müqavimıət...
Slovakiyanın 21 yaşadək futbolçulardan ibarət yığmasının baş məşqçisi Adrian Gula seçmə mərhələ çərçivəsində millimizə 1:2 hesabı ilə uduzduqları oyundan danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, ilk növbədə...
“Çox istəkli idik. Qol buraxdıqdan sonra da uşaqlara ruhdan düşməməyi, heç nəyin bitmədiyini, sona qədər oynamağın vacib olduğunu bildirdim”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri 21 yaşadək futbolçulardan...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət mili komandamız Avropa çempionatının seçmə mərhələsi çərçivəsində Slovakiyanı 2:1 hesabı ilə məğlub edib.
06.09.2019
Az sonra AVRO-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində millimiz səfərdə Uelslə üz-üzə gələcək.
Uels: 1. Ueyn Hennessi, 3. Neyl...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması Avropa çempionatının seçmə mərhələsində bu gün növbəti oyununu keçirib.