Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təcrübəli yarımmüdafiəçi rəqib komandanın...
Fotolar PFL-in saytından...
“Oyuna çox ciddi hazırlaşmışdıq. Komandamız yaxşı konsentrasiya olmuşdu. Meydana qələbə üçün çıxmışdıq. Amma bu səviyyədə rəqiblər xırda səhvi də bağışlamırlar".
"Oyuna nəzarət bizdə idi. Matça əla başlamışdıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Qalatasaray"ın baş məşqçisi Fatih Terim Avropa Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində Bakıda "Neftçi"yə qalib gəldikləri...
"Neftçi” bu gün Avropa Liqasında növbəti oyununa çıxlb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “ağ-qaralar” 2-ci təsnifat mərhələsində Türkiyənin “Qalatasaray” klubu ilə qarşılaşıb..
Matçın əvvəlində qapısında...
Az sonra “Neftçi” Avropa Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsi çərçivəsində “Qalatasaray”ı qəbul edəcək.
"Neftçi": 30....
"Zirə" futbolçusu George Antonla yollarını ayırıb.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, moldovalı yarımmüdafiəçi ilə müqaviləyə qarşılıqlı razılaşma əsasında xitam verilib.
"Zirə" futbolçuya...
“Penaltilər seriyası gərgin keçdi. Hər iki komanda zərbələri dəqiq yerinə yetirəndə vəziyyət daha da gərginləşir, təzyiq artırdı".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Molde”nin veteran futbolçusu Rekdal...
ABŞ-ın “Finiks Rayzinq” klubunun baş məşqçisi Rik Şantz futbolçusu Rüfət Dadaşovu tərifləyib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, ABŞ Milli Futbol Liqasının (USL) 12-ci turunda "Las-Veqas Layts" oyunda (5:1) 1 qol vurub, 2 qolun...
“Zirə” Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turunda “Sabah”la qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az saytının klubun Feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Zirə İdman Kompleksinin stadionunda keçiriləcək görüş rəqiblər arasında...
"Qarabağ"ın Avropa Liqasının pley-off mərhələsindəki potensial rəqibləri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində "Molde"yə uduzduğu üçün mübarizəyə Avroliqada davam...
FİFA milli komandaların yeni reytinq cədvəlini açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, millimiz ötən ayla müqayisədə 1179 xalla 2 pillə irəliləyərək 112-ci sıraya yüksəlib.
Millətlər Liqasında evdə Lüksemburqa...
"Neftçi” və qardaş Türkiyənin "Qalatasaray" klubunun rəhbərliyi arasında görüş olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüşdən sonra hər iki klubun rəhbərliyi bir-birinə xatirə hədiyyəsi təqdim ediblər.
"Molde"nin qapıçısı Andreas Linde Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsində "Qarabağ"a penaltilər seriyasında (6:5) qalib gəldikləri matçı şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, qələbəni xərçəngdən vəfat...
"Çox sevdiyimiz qardaş ölkənin komandası ilə qarşılaşacağıq. "Neftçi" bizə öz qonaqpərvərliyini göstərir. Azərbaycandakı dostlarımıza salamımızı və sevgimizi çatdırırıq".
“Bu gün komanda bütün ruhunu meydanda qoydu, sona qədər mübarizə apardı”.