Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qitə futbol qurumu əvvəlcədən matça...
UEFA Millətlər Liqası turniri çərçivəsində Podqoritsa şəhərindəki “Gradski Stadion” keçiriləcək Monteneqro - Azərbaycan oyunu ərəfəsində təşkil olunacaq mətbuat konfransları və mətbuat üçün açıq məşqlərin vaxtını məlum...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisi bu gün Avro-2021-in seçmə mərhələsində növbəti oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Milan Obradoviçin komandası "Nitra" stadionununda Slovakiyanın qonağı...
Azərbaycan Premyer Liqasında VI turun oyunlarının başlama saatı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, turun görüşləri 2 günü əhatə...
Millimizin futbolçuları yığmanın bugünkü məşqinə Qarabağa aid formalarla çıxıblar.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bununla bağlı qapıçı Şahruddin Məhəmmədəliyev İnstaqramda paylaşım edib.
Şəkildə Şahruddinlə...
Azərbaycan birinci divizionunda mövsümün tam təqvimi açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, oktyabrın 1-də başlamış yarışa mayın 17-də yekun vurulacaq.
2020/2021-ci illər...
Milli komandaların oyunları ilə əlaqədar Azərbaycan Premyer Liqasında yaranan fasilədən istifadə edən "Səbail" və "Sabah" öz aralarında yoxlama oyunu keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, oktyabrın 11-i "Bank Respublika...
"Qarabağ"ın Avroliqanın qrup mərhələsindəki rəqiblərindən olan Türkiyə "Sivasspor"u sifariş ərizəsini UEFA-ya təqdim edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Superliqa təmsilçisinin siyahısında 21 oyunçu yer...
Millimizin və “Qarabağ”ın kapitanı Maksim Medvedev Dağlıq Qarabağda baş verən hadisələrlə bağlı Feysbuk səhifəsində paylaşım edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, ingilis, rus və Azərbaycan dilində yazdığı mətnlə,...
AFFA kiçik ölçülü süni örtüklü meydançaların quraşdırılması üçün belə örtüklərin alınması məqsədilə tender elan edib.
Futbolxeber.az-ın assosiasiyanın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təkliflərin...
"Baş məşqçi bütün oyunlarımı izlədikdən sonra klubumun meneceri ilə danışdı və məni yığmaya dəvət etdi. İran yığmasında oynamaq imkanım olmadığı üçün bu təklifi müsbət qarşlayaraq qəbul etdim".
“Mümkündür ki, bizimlə oyunda Azərbaycan millisi təzə olsun. Çünki onlar matça oyun keçirmədən çıxacaqlar. Biz isə belə meydanda çıxış etdik».