"Kubok oyunları 2 matçdan ibarətdir. Rəqibin səviyyəsi göz önündədir. Əzmkarlıq sayəsində müqavimət göstərmək istəyirdik. Sonda keyfiyyət sözünü dedi. Bununla belə, komandamın oyununa görə şadam".
Azərbaycan kubokunda 1/4 final mərhələsinin ilk oyunlarına start verilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk gündə 2 görüş keçirilib.
"Sumqayıt" doğma meydanda "Səbail"i qəbul edib. Qarşılaşma qonaqların minimal...
Sabah ölkə kubokunu 1/4 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində "Zirə"ni qəbul edəcək "Neftçi" hazırlıqlarını tamamlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Samir Abasovun komandası bu gün görüşün keçiriləcəyi "Bakcell...
"Sumqayıt"ın baş məşqçisi Ayxan Abbasov Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsində “Səbail"ə 0:1 hesabı ilə uduzduqları oyunu şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o deyib:
“Azərbaycan Kubokunun 1/4 finalının...
"Maraqlı oyun oldu. "Sumqayıt"ın öz oyun üslubu var. Bilirdik ki, bizi çətin görüş gözləyir. Bundan əvvəl 1/8 finalda "Zaqatala" ilə matçımız da ağır keçmişdi. 10 günün içində 4-cü oyunumuzu keçiririk".
Az sonra Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində "Qarabağ" öz meydannda "Qəbələ"ni qəbul edəcək.
Az sonra Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində “Sumqayıt” öz meydanında “Səbail”i qəbul edəcək.
Bakıda təlim-məşq toplanışında olan 19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası hazırlıq çərçivəsində yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, I divizion təmsilçisi “Qaradağ Lökbatan”la...
Azərbaycan kuboku uğrunda yarışın 1/4 final mərhələsinin daha iki oyununa hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
2...
"Bu kluba və şəhərə minnətdaram. Sevgi və xoş münasibət üçün hamıya təşəkkür edirəm. Ancaq inanıram ki, həyatımda yeni mərhələ açmağın vaxtı gəlib".