"Baş məşqçimizin düşdüyü vəziyyət çətindir. Anası dünyasını dəyişib. Buna görə çox üzülürük. Hər zamanın onun yanındayıq. Çox yaxşı, ciddi rəqiblə qarşılaşdıq. Aqressivlik var idi, oyuna davranışları yaxşı idi. Biz erkən qol vurduq. Bundan sonra...
"Birinci hissədə komandamız üçüncü zonada pressinq edirdi. Fikrimiz var idi ki, rəqibə oynamağa imkan verməyək. Bu hardasa ilk yarıda bəhrəsini verdi. Amma ikinci yarıda istədiklərimiz alınmadı".
Azərbaycan Kubokunda 1/8 final mərhələsinə yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu gün keçirilən 2 oyunla 1/4 finalın bütün cütlükləri müəyyənləşib:
"Sumqayıt" -...
Bu gün Azərbaycan Kubokunda 1/8 final mərhələsinə yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, son oyun günündə 2 matç keçirilib.
Əvvəlcə “Qarabağ” Xankəndidə MOİK-lə qarşılaşıb. Bu, 30 illik fasilədən sonra...
“Neftçi” Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsində “Qaradağ Lökbatan”la bu gün keçiriləcək oyuna baş məşqçisiz çıxacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə “ağ-qaralar”ın mətbuat xidməti açıqlama...
Xəbər verdiyimiz kimi, Xankəndi şəhərində Ağdamın “Qarabağ” və Bakının MOİK komandaları arasında oyun keçirilir.
Futbolxeber.az saytının “Qafqazinfo”ya istinadən verdiyi məlumata görə, Prezident İlham Əliyev qarşılaşmanı şəhid...
FİFA milli komandaların yeni dünya reytinqini açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 1174.22 xala malik olan Azərbaycan millisi ötən ayla müqayisədə eyni mövqedə qalıb. Yığmamız 114-cü sıradadır.
Reytinq...
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev Xankəndi şəhəri stadionunda keçirilən "Qarabağ" - MOİK oyunundan əvvəl futbolçular və hakimlərlə görüşüb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matçdan əvvəl azarkeşlər qarşısında çıxış...
Bir neçə ay sonra Ağdamda "İmarət" stadionunun inşasına başlanacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev bu gün Xankəndi şəhəri stadionunda keçirilən "Qarabağ" - MOİK oyunundan əvvəl...
"Bu futbol matçının (“Qarabağ” - MOİK oyunu – Red.) Xankəndidə keçirilməsinin çox böyük mənası var. Xankəndi qədim Azərbaycan diyarıdır".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikri Prezident İlham Əliyev dekabrın...
Bu gün Xankəndi şəhərində “Qarabağ” və MOİK arasında keçirilək oyunu Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev də stadiondan canlı izləyəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə AzTV açıqlama yayıb.
Qeyd edilib...
Azərbaycan kubokunun 1/8 finalında bu gün Xankəndi şəhər stadionunda keçiriləcək "Qarabağ" - MOİK matçı üçün heyətlər açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komandalar saat 14:00-da başlayacaq matça aşağıdakı...
“Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) Azərbaycan millisinin üzvü Mahir Emrelini transferə çıxaracaq.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu barədə Xorvatiyanın slobodnadalmacija.hr saytı məlumat yayıb. Baş məşqçi Sergey Yakiroviçin qış transfer...
Azərbaycan kubokunun 1/8 final mərhələsində keçiriləcək "Qarabağ" - MOİK matçı üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Xankəndi şəhər stadionunda...
"Neftçi"nin yarımmüdafiəçisi Reziuan Mirzov Azərbaycan klubuna keçidi haqda növbəti açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, championat.com-a açıqlamasında deyib.
“Ötən mövsümün sonunda Rusiya Premyer...
Minifutbol üzrə Azərbaycan çempionatında III tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 4 görüş keçirilib.
Çempionluğa iddialı “Zirə” yoluna itkisiz davam edir. “Sumqayıt”ı...
Bu gün işğaldan azad olunan Xankəndi şəhərində tarixi futbol oyunu keçiriləcək.