Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə "ağ-qaralar" sosial...
"Məncə, bu gün oyunumuz alınmadı. Rəqib qapısı qarşısında təhlükəli epizodlar yarada bilmədik".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Neftçi"nin baş məşqçisi Miodraq Bojoviç Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci...
"Oyun mənim üçün çox maraqlı keçdi. Qol epizodlarımız oldu".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Araz-Naxçıvan"ın baş məşqçisi Azər Bağırov Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turunda bu gün "Neftçi"yə qalib...
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 22-ci tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, son oyun günündə 3 matç keçirilig.
"Turan Tovuz" öz meydanında "Qəbələ"ni qəbul edib. Matç Tovuz klubunun qələbəsi ilə...
“Hər iki komanda çox istəkli idi. Həm turnir cədvəlindəki mövqelər, həm də “Zirə” və “Sumqayıt” arasında oyunlar həmişə maraqlı keçir. Bugünkü matç da istisna olmadı”.
“Öz komandamı təbrik edirəm. Oyunun sonuna kimi bizi gərginlikdə saxladıqları üçün hər iki kollektivə minnətdaram. Tərəflərdən heç biri səhv etmək istəmirdi. Bu cür oyuna heç vaxt rast gəlməmişdim”.
"Neftçi"nin futbolçusu Yuri Matias zədələnib.
Futbolxeber.az saytının klubun mətbuat xidmətinə istinadən verdiyi məlumata görə, braziliyalı müdafiəçi Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turunda...
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turunun son matçında "Araz-Naxçıvan" "Neftçi" ilə üz-üzə gələcək.
“Araz-Naxçıvan”:...
“Qəbələdə hava şəraiti bir qədər çətinlik yaradırdı. Buna görə də oyun çox ağır keçdi. Şükürlər olsun ki, çətinliklərin öhdəsindən gəldik və qələbə qazandıq”.
"Turan Tovuz"un baş məşqçisi Ayxan Abbasov Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turunda "Qəbələ"ni 2:1 hesabı ilə məğlub etdikləri oyunu dəyərləndirib.
"Çətin oyun alındı. İki fərqli hissə izlədik. Birinci yarı daha çox rəqibin üstünlüyü ilə keçdi. İkinci hissədə oyunda dönüş yaratmağa çalışdıq, amma sonda bərabərlik qolunu vura bilmədik".
AFFA İntizam Komitəsi "Qarabağ"ın futbolçusu Riçard Almeydanı 1-i şərti olmaqla 2 oyunluq cəzalandırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, buna təcrübəli yarımmüdafiəçinin "Sabah"a 3:4 hesabı ilə uduzduqları Azərbaycan Kubokunun...
"Qarabağ" Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin "Braqa" ilə səfər oyunu üçün Portuqaliyaya yola düşüb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə klubun mətbuat xidməti açıqlama yayıb. Ağdam təmsilçisinin sosial şəbəkə...
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının XXII turu çərçivəsində "Zirə" öz meydanında "Sumqayıt"ı qəbul edəcək.
“Zirə”: 97....
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində az sonra "Turan Tovuz" öz meydanında "Qəbələ"ni qəbul edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, heyətlər açıqlanıb:
"Turan Tovuz": 13. Aydın...
"Qarabağ"ın Avropa Liqasının pley-off mərhələsində Portuqaliya "Braqa"sına qarşı keçirəcəyi ilk oyuna hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın UEFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, matç Danimarkadan olan hakimlər...
Xəstəxanaya yerləşdirilən Azərbaycan millisinin sabiq futbolçusu Vadim Vasilyevin son durumu bəlli olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə "Report"a 51 yaşlı keçmiş hücumçunun ailəsindən...
"Düşünürəm ki, Rahil Məmmədov və Hüseyn Baliçin keyfiyyəti var və bu gün bunu göstərdilər".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Polşanın LKS komandasının baş məşqçisi Pyotr...
“Qarabağ” fərqli komandadır”.