Bu gün Azərbaycan şahmatçısı Nicat Abasov Kanadanın Toronto şəhərində keçiriləcək İddiaçılar Turnirində mübarizəyə başlayacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 28 yaşlı qrossmeyster rusiyalı...
UNESCO-nun Bədən Tərbiyəsi və İdman üzrə Hökumətlərarası Komitəsinin (CİGEPS) növbəti sessiyası təşkilatın Fransanın paytaxtı Parisdəki mənzil qərargahında öz işinə başlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, iclasın...
Aprelin 5-dən 7-dək Milli Gimnastika Arenasında keçiriləcək güləş üzrə Olimpiya Təsnifat Turnirində ölkəmizi 14 güləşçi təmsil edəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, aprelin 5-də yunan-Roma güləşi üzrə mübarizə baş...
Azərbaycan Milli Paralimpiya Komitəsinin Beynəlxalq əməkdaşlıq və ictimaiyyətlə əlaqələr şöbəsinin rəhbəri Rüfət Hacılı Beynəlxalq Görmə Məhdudiyyətli İdmançılar Assosiasiyasının (IBSA) icraçı direktoru təyin edilib.
Bu gün stend və güllə atıcılığı üzrə Azərbaycan Kuboku start götürəcək.
Futbolxeber.az saytına Azərbaycan Atıcılıq Federasiyasından verilən məlumata görə, Bakı Atıcılıq Kompleksində keçiriləcək yarışda ölkədə fəaliyyət...
Qadın voleybolçuların Yüksək Liqasında XIX turun oyunları keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matçların ikisi Bakıda, digəri Gəncədə reallaşıb. Turnir cədvəlinin lideri "Azərreyl" Gənclər və İdman Nazirliyinin Voleybol...
Azərbaycanın daha bir ağırlıqqaldıranı İsa Rüstəmov Tailandın Phuket şəhərində keçirilən Dünya Kubokunda mübarizə aparıb.
02.04.2024
Aprelin 25-də Xorvatiyanın paytaxtı Zaqrebdə start götürəcək Avropa çempionatında iştirak edəcək Azərbaycan cüdoçuları bəlli olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ölkəmizi 3 günlük yarışda qadınlar və kişilər arasında 9...
Uşaq taekvondoçular arasında keçiriləcək Azərbaycan birinciliyində 362 idmançı mübarizə aparacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, yarışa aprelin 3-də start veriləcək.
Fövqəladə Hallar Nazirliyinin İdman-Sağlamlıq...
Azərbaycan bədii gimnastları Leyli Ağazadə və Kamilla Seyidzadə Bolqarıstanda keçiriləcək "Sofiya Kuboku" beynəlxalq turnirində iştirak edəcəklər.