"Fənər" uduzmağa "dur" deyəcəkmi???
www.etopaz.az saytının bugünkü proqramında axşam saatlarında başlanacaq iki "təkli oyun" var. Onlardan birincisi İngiltərə premyer liqasının "Aston Villa" - "Liverpul" matçıdır. Saat 21:30-da başlanacaq qarşılaşmada bukmeker kontorları qonaqları favorit sayır. www.etopaz.az saytının bu duel üçün müəyyənləşdirdiyi əmsallar isə belədir: "Aston Villa"nın qələbəsi 3.6, heç-heçə 3.3, "Liverpul"un qələbəsi 1.75.
Statistikaya önəm verənlərin nəzərinə çatdıraq ki, "Aston Villa" öz meydanında "Liverpul"a qarşı keçirdiyi son 5 oyundan yalnız birində qalib gəlib.
Proqramdakı digər "təkli oyun" isə Türkiyə superliqasının "Fənərbaxça" - "Əskişəhərspor" qarşılaşmasıdır. Son 3 oyunda - superkubokda "Qalatasaray"a, superliqada "Konyaspor"a və 4 gün əvvəl Çempionlar Liqasında "Arsenal"a uduzan "Fənərbaxça" "qara zolaq"dan qurtulmağa çalışır. Dana bir məğlubiyyət həm fanatların, həm də rəhbərliyin səbr kasasını daşıra bilər. Ona görə, Aykut Kocamanın komandası azarkeşlərin könlünü almaq üçün bu axşam qələbə qazanmağa belə demək mümkünsə, məhkumdur. Üstəlik, statistika da "Fənər"in xeyrinədir: "Əskişəhərspor"un Kadıköyə son illərdəki bütün səfərləri məğlubiyyətlə bitib.
www.etopaz.az saytında bu oyunun əmsalları belədir: "Fənərbaxça"nın qələbəsi 1.5, heç-heçə 3.6, "Əskişəhərspor"un qələbəsi 4.8.
Həftəsonu www.etopaz.az saytı ilə pul qazanmaq şansını əldən verməyin, oynayın və qazanın!