Ehtiram Quliyev: “Bizdən öncəki irsin davamına qatqımız olur”
“Bu gün çox sevincliyik, xoşbəxtik. Çünki bizdən öncəki irsin davamına qatqımız olur. Öncəki rəhbərlik də stadionun, korpusun tikintisini şəxsi vəsaitləri hesabına həyata keçiriblər”,
Futbolxeber.az saytının Tovuza ezam olunmuş əməkdaşının verdiyi məlumata görə, bu sözləri “Turan Tovuz”un İdarə Heyətinin sədri Ehtiram Quliyev Tovuz şəhər stadionunda yeni inşa olunmuş əsas korpus binasının açılış mərasimində deyib.
O Tovuz futbolunun irsi olduğunu vurğulayıb: “Bunu davam etdirmək lazımdır. Ali Baş Komandan cənab İlham Əliyevin idmana göstərdiyi qayğı hər kəsə məlumdur. Biz də öz növbəmizdə onun planlarının davamını gətirmək üçün öhdəmizə düşən işləri görməliyik. AFFA-ya təşəkkür edirəm. Bu gün yanımızdadırlar. Bu, baş katib Cahangir Fərəcullayevin qatıldığı ilk açılış mərasimidir. İnşallah, davamı gəlsin. Hər bölgədə belə açılışlar keçirməyi Allah ona nəsib etsin”.