“Qarabağ” hələ də istirahətdədir. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, Premyer Liqanın qış fasiləsinə lider kimi yollanan komanda 2016-ın hazırlıqlarına hər zaman olduğu kimi Antalyada başlayacaq. Ağdam klubu yanvarın 5-də yığışacaq və təlim-məşq...
“Neftçi” klubunun baş məşqçi postuna gətirmək istədiyi mütəxəssisin adı bəlli olub. Futbolxeber.az-ın apasport.az-a istinadən verdiyi məlumata görə, əcnəbi çalışdırıcıya güvənməkdə israrlı olan paytaxt təmsilçisi Serbiyaya üz tutub.
“Qəbələ”nin əvəzedici heyətinin baş məşqçisi Ramin Quliyevin müsahibəsi
- Çempionatın ilk 2 dövrəsi əvəzedicilərimiz üçün necə keçdi? Komandamızın çıxışını necə qiymətləndirirsiz?
- Hesab edirəm ki, hər...
“Zirə” ilə oyundan sonra istirahətə yollanan AZAL-da qış hazırlıq planları dəqiqləşib. Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, baş məşqçi Tərlan Əhmədov hazırlıq proqramını dünən rəhbərliyə təqdim edib.
3...
"Qarabağ" Almaniyanın "Red Bull Leypsiq" klubunun aşağı yaş qrupunda çıxış edən azərbaycanlı futbolçu Murad Mahmudovla maraqlanır. Bu barədə SportLine.az saytına futbolçunun ailəsi məlumat verib.
Hazırda 17 yaşadək milli komandanın düşərgəsində olan...
Milli Olimpiya Komitəsində 2015-ci ilə yekun vurulub, idmançılara və idman mütəxəssislərinə mükafatların təqdim edilməsi mərasimi keçirilib.
“Azərtac”ın məlumatına görə, Azərbaycan prezidenti, Milli Olimpiya Komitəsinin prezidenti İlham Əliyev və...
"İnter" Peşəkar İdman Klubunun Müşahidə Şurasının qərarı ilə Rəşad Qasımov klubun prezidenti vəzifəsinə təyin olunub. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu haqda “bankirlər”in rəsmi saytı xəbər yayıb.
Klubun rəhbərliyi Georgi Nikolova...
"Qəbələ" klubu Ukrayna "Dnepr"i ilə yoxlama matçı keçirəcək. Klubdan "Report"a verilən məlumata görə, oyun "qırmızı qaralar"ın Türkiyənin Antalya bölgəsində keçirəcəyi təlim-məşq toplanışı çərçivəsində baş tutacaq.