Avropa Liqasının final oyunu ilə əlaqədar martın 27-də və 28-də UEFA tərəfdaşlarının Bakıya ikinci işgüzar səfəri olub.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, assosiasiyanın baş katibi Elxan Məmmədovla...
Hazırda, daha dəqiq desək son 2 gündə Azərbaycan futbolunda tək bir mövzu var - pul. Daha doğrusu, milli üzvlərinin Litva ilə qolsuz bərabərliyə görə aldıqları 5 min manat mükafat.
Əvvəlcə bildirildi ki, yığma üzvlərinin aldıqları 5 minin 3 mini...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət yığmamızın heyətində təlim-məşq toplanışını başa vuran "Bohemians" klubunun U-21 komandasının yarımmüdafiçisi Arzuman Rizvanov yenidən Çexiya təmsilçisinin düşərgəsinə qayıdıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına...
Milli komandamızın baş məşqçisi Nikola Yurçeviç Xorvatiya mətbuatına müsahibə verib.
- Səfərdə Xorvatiyaya qarşı uğurlu oyununuzu necə şərh edərdiniz?
- Bu, 3 aspektdə nəzərdən keçirilməlidir. Birincisi, bu fakt...
"Sumqayıt" Futbol Akademiyasının direktoru vəzifəsinə yeni təyinat gerçəkləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu vəzifəni Hakan Sünal icra edəcək.
Qeyd edək ki, son olaraq Almaniyanın “Frankfurt” klubunun...
Topaz Premyer Liqasında 23-cü turun oyunlarının başlama saatı açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, iki gündə reallaşacaq turun bütün oyunları “CBC Sport” kanalı vasitəsi ilə canlı yayımlanacaq.
6...
"Bir neçə ildir məşqçilik edirəm və əsasən ölkə xaricində çalışıram. Moldovada 2 çempionluq və bir kubok titulum var. "Şerif"lə Avropa Liqasının qrup mərhələsində iştirak etmişik".
Azərbaycan millisinin hücumçusu Ramil Şeydayev "Sovetski sport" nəşrinə geniş müsahibə verib. Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, gənc forvard həm klub, həm də milli karyerası barədə hədəflərindən danışıb.