İtaliya mətbuatı "Neftçi"nin baş məşqçisi Roberto Bordinin klubdakı taleyi haqda yazıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bildirilir ki, italiyalı mütəxəssisin gələcəyi sual altındadır. Onun Bakı klubunda işinə davam etməyinin və ya başqa...
"Neftçi" Canluka Sansonedən sonra heyətinə daha bir italiyalı futbolçu qata bilər.
Futbolxeber.az saytının İtaliya mətbuatına istinadən verdiyi məlumata görə, "ağ-qaralar" Dieqo Fabbrini ilə yaxından maraqlanır.
Ötən yay transfer olduğu...
AFFA İntizam Komitəsinin bu gün keçirilən iclasında Azərbaycan Premyer Liqasının 28-ci turunda baş verən hadisələr müzakirə olunub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Səbail” - “Keşlə” matçında meydan sahiblərinin 4 futbolçusu sarı...
Azərbaycan kubokunda final oyununun başlama saatı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın PFL-in rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Naxçıvan Muxtar Respublikası Stadionunda "Qəbələ" və "Sumqayıt" klubları arasında keçiriləcək həlledici qarşılaşma...
"Sabah"ı tərk edən ilk futbolçunun adına aydınlıq gəlib.
Klubun mətbuat xidmətindən Futbolxeber.az saytına verilən məlumata görə, Vanderson Naskimento ilə yollar ayrılıb. Braziliyalı müdafiəçinin başa çatan müqaviləsi yenilənməyib.
"Space" radionun "İdmanda" verilişinə qonaq olan “Qarabağ”ın kapitanı Rəşad Sadıqov maraqlı açıqlamalar verib.
O, getdikcə ölkə çempionatının oyunlarına azarkeş marağının azalmasının səbəbi haqda sualı gülərək belə cavablayıb: "Bunun üçün...
Azərbaycan Premyer Liqasında sonuncu - 28-ci turun rəmzi komandası açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "InStat" şirkətinin təhlilinə əsasən, ən yaxşı 11-likdə "Qarabağ" və "Keşlə"dən 3, "Zirə" və "Sumqayıt"dan 2, "Qəbələ"dən isə 1...
“InStat”ın təhlilinə əsasən Azərbaycan Premyer Liqasının 2018/2019-cu illər mövsümünün 28-ci turunun ən yaxşı futbolçusu məlum olub.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu, “Zirə”nin hücumçusu Xulio Sezar Rodriqezdir....
"Sabah" klubunun 2019-2020 mövsümü üçün hazırlıq planı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytıının məlumatına görə, paytaxt təmsilçisi iyunun 17-də Bakıda bir araya gələcək.
Bakı toplanışı iki mərhələdən ibarət olacaq. Komanda iyulun...
"Qarabağ"ın bolqarıstanlı yarımmüdafiəçisi Simeon Slavçev ölkəsinin "gong.bg" saytına müsahibə verib.
- Sizi çempionluq münasibətilə təbrik edirəm. Ölkə xaricində titul qazanmaq necə hissdir?
- Bu, mənim ilk...
"Qəbələ"2018/2019 mövsümü Azərbaycan Premyer Liqasının qalibi olması münasibətilə "Qarabağ"ı təbrik edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, təbrik ismarıcı klubun rəsmi Feysbuk səhifəsində yer alıb.
13.05.2019
Azərbaycanın gənclər və idman naziri Azad Rəhimov İranın “Persepolis” (Tehran) klubu ilə “Qarabağ” arasında yoldaşlıq görüşünün keçirilməsi təklifini irəli sürüb.
Futbolxeber.az saytının “Report”a istinadən verdiyi məlumata görə, bu...
Mayın 18-dən 28-dək 21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandasının Sloveniyada təlim-məşq toplanışı olacaq.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, hazırlıq prosesi zamanı yığmamız 2 yoxlama oyunu...
"Neftçi"nin 2019/2020-ci illər mövsümü üçün hazırlıq planı müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, hazırlığın ilk mərhələsi iyunun 10-dan 15-dək Bakıda olacaq. Bu müddət ərzində tibbi baxışdan...
"Səbail" kapitanı Rahid Əmiruqliyevlə başa çatan müqaviləni yeniləyib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi "Feysbuk" səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, təcrübəli yarımmüdafiəçi ilə 1 illik yeni sözləşmə imzalanıb.