Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, seçkidən sonra qısa çıxışı zamanı o deyib:
“Konfrans iştirakçılarına etimad göstərdiyiniz üçün...
“AFFA-nın Konfransına dəvət alıb, burada iştirak etmək mənim üçün çox xoşdur. Mən Azərbaycana son 10 ildə dəfələrlə səfər etmişəm. Hər dəfə xoş münasibət görmüşəm ki, bu da Azərbaycan futbol ailəsinə məxsus bir keyfiyyətdir. FİFA prezidenti Canni...
“Bakıda Avroliqanın finalı çox yüksək səviyyədə təşkil olundu. Burada özümüzü evimizdəki kimi hiss etdik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri AFFA-nın növbəti konfransında çıxış edən UEFA rəsmisi...
Bu gün AFFA-nın növbəti Konfransı keçirilir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Konfrans zamanı keçirilən prezidenti seçkilərindən sonra İcraiyyə Komitəsinin də yeni tərkibi müəyyənləşib.
Beləliklə, İsgəndər...
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Konfrans zamanı assosiasiyaya prezdent seçkisi də keçirilib. Yeganə namizəd Rövnəq Abdullayev yenidən AFFA prezidenti seçilib.
Hazırda AFFA-nın növbəti Konfransı keçirilir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Konfransında gedişində AFFA-nın baş mühasibi Xalid Cavadov 2019-ci ilin maliyyə hesabatını təqdim edib.
Xalid Cavadov qeyd edib ki, 2019-cu ildə...
“Ölkəmiz beynəlxalq səviyyəli turnirlərə yüksək səviyyədə ev sahibliyi etsə də, təəssüf ki, millimiz uğurlu çıxışı ilə bizi sevindirə bilmədi”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri AFFA prezidenti...
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu haqda AFFA-nın prezidenti Rövnəq Abdullayev açıqlama verib.
AFFA-nın Konfransındakı çıxışı zamanı R.Abdullayev deyib: “Şamaxıda yeni stadion inşa olunacaq. Stadionun ərazisi martda...
“Budəfəki Konfransda AFFA-nın ənənəvi hesabatı ilə yanaşı, seçki də keçiriləcək. Buna görə də 2016-cı ildən bu günədək hesabat dövründəki rəqəmləri birgə xatırlayaq”.
“10 günlük təlim-məşq toplanışında sonuncu oyunumuz idi. Şimali Makedoniya yığması ilə ilk qarsılaşmadan fərqli olaraq, bu dəfə əsas heyətdə yeddi dəyişiklik etmişdik.