Qadınlardan ibarət Azərbaycan millisi Avropa çempionatının seçmə qrup mərhələsi çərçivəsində növbəti oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Varşavada Polşa yığması ilə qarşılaşan komandamız 0:3 hesabı ilə məğlub...
“Dünən bazaya gələndə baş direktorumuz Mustafa Eröğüt mənə dedi ki, UEFA Azərbaycanın “Qarabağ” klubuna öz meydanında oynamaq icazəsi verməyib. Eşitdim ki, alternativ ölkələr arasında Türkiyə də var”.
“Neftçi” futbol klubunun Rusiyada yaşayan keçmiş futbolçuları Dağlıq Qarabağ münaqişəsi ilə bağlı Azərbaycan prezidenti İlham Əliyevə müraciət ünvanlayıblar.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, veteran futbolçular tezliklə...
"Çox gözəl oyun oldu. Seyr edənlər mütləq zövq alıblar. Müdafiədə çox böyük şanssızlıq yaşadıq. Amma heç ruhdan düşmədik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri Avropa Liqasının qrup mərhələsinin ilk...
"Makkabi"nin (Təl-Əviv) futbolçusu Dan Qlazer UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turuda “Qarabağ”a 1:0 hesabı ilə qalib gəldikləri matç haqqında danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, koronavirusdan yeni sağalmış...
"UEFA ev matçımızın neytral meydanda oynanılmasına qərar vermişdi. Bizə 3-4 ölkə təklif olundu. Onların arasında Türkiyə yox idi. Biz isə israrla bu ölkədə oynamaq istədiyimizi bildirdik".
“Makkabi”nin məşqçisi Makis Anqrlinas Avropa Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turunda evdə "Qarabağ"a 1:0 hesabı ilə qalib gəldikləri görüşdən sonra fikirlərini bildirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, baş məşqçi Giorgios...
"Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Avropa Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turunda "Makkabi"yə uduzduqları oyunu şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, təcrübəli mütəxəssis 0:1 hesablı yenilgi haqda bunları...
Bu gün Avropa Liqasında qrup mərhələsinin oyunlarına start verilib.