Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
UEFA-nın Ədalətli Oyun və Sosial Məsuliyyət Komitəsinin (Fair Play and Social Responsibility Committee) 2021-ci ildə ilk iclası keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, koronavirus (COVİD-19) pandemiyası ilə əlaqədar iclas...
Azərbaycan Premyer Liqasının 23-cü turunda "Neftçi"nin qonağı olacaq "Zirə" oyuna ciddi itki ilə çıxacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komandanın kapitanı Ağabala Ramazanov bu görüşdə iştirak etməyəcək. O, sarı vərəqə...
AFFA Azərbaycan Premyer Liqasında çıxış edən klubların hər birinə dəstək məqsədilə növbəti dəfə 15 min manat maliyyə vəsaiti köçürüb.
Futbolxeber.az-ın qurumun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, ödəniş koronavirus...
Bu həftə Azərbaycan Premyer Liqasında 23-cü tura start veriləcək. “Qəbələ” ilk oyun günündə “Sumqayıt”la qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “qırmızı-qaralar” cari mövsümün üç...
Aprelin 15-i saat 16:00-da “Neftçi TV”də canlı yayımlanacaq “Neftçi” mediada” verilişinin qonağı “Neftçi”nin baş məşçisi Samir Abasov olacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, azarkeşlər 43 yaşlı mütəxəssisə...
Aprelin 15-dən 22-dək Bakıda 18 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının təlim-məşq toplanışı olacaq.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, milli hazırlıq çərçivəsində iki yoxlama oyunu...
Bu gün türkdilli ölkələrin futbol assosiasiyaları arasında Anlaşma Memorandumu imzalanıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, assosiasiyanın prezidenti Rövnəq Abdullayev memorandumun imzalanma tədbirində...
Azərbaycanlı futbolçu Nurlan Novruzov karyerasını Nepalda davam etdirəcək.
Futbolxeber.az saytıının məlumatına görə, 28 yaşlı hücumçu bu ölkənin “Maçxindira” klubu ilə anlaşıb.
“Bakı”nın yetirməsi yeni klubu ilə...
I Divizionda 21-ci tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sonuncu oyun günündə 1 görüş keçirilib. "Zaqatala" MOİK-i qəbul edib və 2:1 hesabı ilə qalib gəlib.
Bu nəticədən sonra komanda turnir cədvəlində 46...
Prezident İlham Əliyev 2021-ci ildə futbol üzrə Avropa çempionatının 4 oyununun (üç qrup və bir 1/4 oyunu) Bakı şəhərində keçirilməsi ilə əlaqədar bəzi tədbirlər haqqında sərəncam imzalayıb.