“Qəbələ” 2022-2023-cü illər mövsümünün hazırlığına start verib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qırmızı-qaralar” mövsümlərarası fasilədəki istirahəti başa vuraraq bir araya...
"Zirə"nin fəxri prezidenti Orxan Məmmədov UEFA Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində İsrailin "Makkabi" (Təl-Əviv) klubu ilə düşmələrini dəyərləndirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, rəqibin təcrübəli...
"Zirə"nin baş məşqçisi Rəşad Sadıqov UEFA Konfrans Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində qarşılaşacaqlar Təl-Əviv "Makkabi"si haqda fikirlərini bildirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, püşkün qarşılarına yaxşı...
"Lex" və "Qarabağ" keyfiyyətli komandalardır. "Qarabağ" ötən il Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinə vəsiqə qazanıb".
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsində "Qarabağ"ın...
UEFA Konfrans Liqasının II təsnifat mərhələsinin bu gün keçirilən püşkatması “Qəbələ”nin 2022-2023-cü illər mövsümündəki ilk rəqibinin adına aydınlıq gətirib.
İsveçrənin “Sürix” klubunun prezidenti Ansilyo Kanepa Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsindəki mümkün rəqibləri "Qarabağ" və "Lex" haqda danışıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, o, klubun rəsmi saytına...
Növbəti mövsümdən Premyer Liqada iştirak edəcək “Turan Tovuz” yeni baş məşqçisi ilə müqavilə imzalayacağı tarixi açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının klubun mətbuat xidmətinə istinadən verdiyi məlumata görə, bölgə...
UEFA Konfrans Liqasında ikinci təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, püşkatmada Azərbaycan təmsilçilərinin də rəqibləri bəlli olub.
"Səpələnmişlər” səbətində yer...
Bu gün UEFA Çempionlar Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, tədbirdə Azərbaycan təmsilçisi "Qarabağ"ın da potensial rəqibi müəyyənləşib.
Ağdam...
Azərbaycan U-21 millisinin baş məşqçisi Milan Obradoviç Avropa çempionatının seçmə mərhələsində Norveçə uduzduqları (1:2) matçdan sonra fikirlərini bölüşüb.