Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, təyinatlar aşağıdakı kimidir:
“Neftçi” Azərbaycan kubokunun yarımfinal mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində keçirilən “Qarabağ”a qarşı keçirilən matçın gedişində rəqib azarkeşlər tərəfindən təhqirə məruz qalan Qara Qarayevə dəstək olub.
04.04.2024
Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turunda keçiriləcək “Qarabağ” - “Səbail” qarşılaşmasının biletləri bu gün saat 12:00-dan etibarən iticket.az-da satışa çıxarılacaq.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə...
“Qəbələ” İdman Klubu yeni tərəfdaşlıq müqaviləsinə imza atıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, klub “Caspian Sport & Landscape” şirkəti ilə əməkdaşlığa başlayıb. Stadionların ot...
“Yüksək səviyyəli, gərgin oyunun şahidi olduq. Bu növ dinamik matçlar Azərbaycan futbolu adına təqdirəlayiqdir. Nə yaxşı ki qələbə qazandıq. Səfərə az da olsa, üstünlüklə yollanacağıq”.
“Qarabağ”ın futbolçusu Yassin Benzia ölkəsi Əlcəzairdə ötən ayın ən yaxşı oyunçusu adına namizədlər sırasında yer alıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, siyahıda 30 yaşlı yarımmüdafiəçi...
UEFA növbəti dəfə "Qarabağ"a ödəniş edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə AFFA-nın saytı açıqlama yayıb.
Ağdam təmsilçisi Avropa Liqasında pley-offa...
Minifutbol üzrə Azərbaycan millisinin Bosniya və Herseqovinanın paytaxtı Sarayevoda keçiriləcək Avropa çempionatında rəqibləri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Elşad Quliyevin baş...
Sinqapurda FIFA tərəfindən 211 federasiyanın iştirakı ilə keçirilən "Integrity Summit”i keçirilir.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, aprelin 5-də başa çatacaq toplantıda UEFA-nın oyunların toxunulmazlığı...
“Mən istəyərdim ki, “Kəpəz” də “Qarabağ” kimi avroturnirlərdə Gəncəni, ölkəmizi təmsil etsin. İnşallah, bu yolda klub tərəfindən müəyyən addımlar atılır”.
Prezident İlham Əliyevin nəvəsi Mikayıl Ağalarov “Neftçi”nin futbolçusu Qara Qarayevə dəstək olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, instaqram hesabında futbolçunun şəklini “Huge respect” (Böyük hörmət)...
FIFA milli komandaların yeni reytinq siyahısını açıqlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ötən ayla müqayisədə bir pillə irəliləyən Azərbaycan millisi 112-ci pillədə...
"Neftçi" Azərbaycan Kubokunda antirekorda imza atıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu, "ağ-qaralar"ın yarımfinal mərhələsinin ilk matçında evdə "Qarabağ"a (0:4) uduzması ilə...
Azərbaycan kubokunda son 15 mövsümün rekordu qeydə alınıb.
Futbolxeber.az-ın Peşəkar Futbol Liqasının saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu, turnirin yarımfinal mərhələsində 7 qolun vurulması ilə...
"BAL LİNE"nın rəsmi ticarət markası olan "ETOPAZ" yeni yarışmaya start verib.
Sadə şərtlərlə böyük məbləğdə bonuslar əldə etmək bu qədər rahat olmamışdı.