“Belə oyunlardan sonra danışmaq çətindir. Futbolçulardan belə sönük oyun gözləmirdim”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Neftçi” ilə oyundan sonra AZAL-ın baş məşqçisi Tərlan Əhmədov deyib.
Əhmədov komandasını tanıya...
“Komandam çempionat ərzində ən yaxşı oyunlarından birini keçirdi. Oyuna ilk dəqiqələrdən yaxşı kökləndik”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri AZAL-la oyundan sonra “Neftçi”nin baş məşqçisi Arif Əsədov deyib.
Əsədov hücumu daha...
“Danışmalı bir şey yoxdur. “Qarabağ” bütün hallarda bizdən güclüdür”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Qarabağ”la oyundan sonra “Araz Naxçıvan”ın baş məşqçisi Əsgər Abdullayev deyib.
Abdullayev heyətdə dəyişikliklər...
“Bizim üçün hər bir qələbə vacibdir. Rəqib hesabda geridə olsa da, mübarizə aparırdı”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Araz Naxçıvan”la oyundan sonra “Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov deyib.
Qurbanov komandasının...
“Sumqayıt”ı təbrik edirəm. Rəqib yaxşı müdafiə olundu”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri “Sumqayıt”la oyundan sonra “İnter”in baş məşqçisi Kaxaber Tsxadadze deyib.