Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 2-ci oyun günündə daha 3 qarşılaşma keçirilib.
"Qarabağ" "Sumqayıt"ın qonağı olub və 1:0 hesabı ilə qalib gəlib. Bu qələbə sayəsində Ağdam...
Bosniya və Herseqovinada təşkil edilən UEFA İnkişaf turnirində 16 yaşadək qızlardan ibarət Azərbaycan yığma komandası bu gün ikinci oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Xorvatiyanın müvafiq yaş qrupundan ibarət yığması ilə oyunun...
Azərbaycan birinci divizionunda 24-cü tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "Sabah" səfərdə "Turan Tovuz"u 3 cavabsız qolla məğlub edib.
“Turan Tovuz” - “Sabah” 0:3
Topaz Premyer Liqasında 24-cü turun oyunlarına hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, matçlar aşağıda adları qeyd olunan hakimlərə həvalə edilib:
21 aprel (şənbə)
“Keşlə” -...
Azərbaycan 1-ci divizionunda 24-cü turun daha bir oyunu keçirilib.
Futbolxeber.az saytının "Xəzər" "Binə"ni qəbul edib. Görüş meydan sahiblərinin 3:0 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb. Bu qalibiyyətlə xalını 44-ə çatdıran "Xəzər" turnir...
“Kəpəz”in əsas komandasının zədəli futbolçusu Dedimar Ferreyranın müalicəsi davam edir.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, reabilitasiya dövründə olan futbolçunun müalicəsində irəliləyişlər var. Dedimar artıq...
2003-cü il təvəllüdlü futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması Türkiyənin Antalya şəhərində keçiriləcək UEFA İnkişaf turnirində iştirak edəcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, turnirdə komandamızla yanaşı,...
Azərbaycan kubokunun yarımfinal mərhələsinin cavab oyununda “Neftçi” üzərində 3:1 hesablı qələbə qazanan “Qəbələ” finala vəsiqə əldə edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Qırmızı-qaralar” bununla da 3-cü dəfə həlledici...
Topaz Premyer Liqasının 24-cü turunun "Sumqayıt" - "Qarabağ" görüşünün vaxtı dəyişdirilib.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, bu barədə Peşəkar Futbol Liqası qərar qəbul edib. "Sumqayıt" "Qarabağ”la görüşün nəzərdə...
Birinci divizionda 24-cü tura start verilib.
Turun digər 2 oyunu sabah keçiriləcək.
19 aprel (cümə...
Dünyanın ən yaxşı məşqçilərinin yeni reytinq siyahısı açıqlanıb.
Futbolxeber.az-ın "World Coach Ranking" saytına istinadən verdiyi məlumata görə, siyahıda Azərbaycandan üç məşqçinın adı yer alıb.
Ən yaxşı nəticə Qurban Qurbanova...
Azərbaycan birinci divizionunda 24-cü turun oyun cədvəlində dəyişiklik edilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sabah keçiriləcək “Xəzər” - “Binə” oyununun başlama vaxtı dəyişdirilib. Belə ki, qarşılaşma əvvəldən qeyd olunduğu kimi...
"Komandamız çətin durumda idi. Ancaq xarakter göstərdik və finala çıxmağı bacardıq. Fikrimcə, ilk oyunla müqayisədə bu matçda daha yaxşı təsir bağışladıq".
Futbolxeber.az saytının qol.az-a istinadən verdiyi məlumata...
Bakıda təlim-məşq toplanışını davam etdirən 16 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması “Qarabağ”ın U-17 komandası ilə yoxlama oyunu keçirib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, qarşılaşma...
“Qəbələ”nin hücumçusu Ruslan Qurbanov ölkə kubokunun yarımfinal mərhələsində “Neftçi” üzərində qazandıqları parlaq qələbəni klub prezidenti Tale Heydərova həsr edib.