Yekun protokol qaydaları UEFA, AFFA, Yerli Əməliyyat Komitəsi və BOS tərəfindən nizamlanaraq...
Bu gün UEFA Gənclər Liqasının Çempionlar Yolunun ilk iki mərhələsinin püşkü atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, İsveçrənin Nyon şəhərində keçirilən tədbirdə təmsilçimiz "Qəbələ”nin də rəqibləri...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət milli komandamıza daha bir oyunçu cəlb olunub.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, "Sabah” klubunun yarımmüdafiəçisi Eltun Turabov hazırlıq prosesinə qoşulub.
Qeyd edək ki, Rəşad...
Millimizin UEFA Millətlər Liqasında sentybarın 7-də Bakıda Kosovoya qarşı keçirəcəyi oyunun hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, görüş norveçli hakimlərə tapşırılıb.
Qarşılaşmanın baş hakimi Ola Hobber...
“Keşlə”nin futbolçusu Adrian Skarlatake komandadan ayrılıb.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, rumıniyalı müdafiəçinin müqaviləsi qarşılıqlı razılaşma ilə ləğv edilib.
Qeyd edək ki, 2016-cı ildən...
"Millətlər Liqası kimi turnirdə iştirak bizim üçün də yenilikdir. Hamı komandadan nəticə gözləyir. Ona görə də təzyiq həmişə olur".
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri UEFA-nın rəsmi saytına açıqlamasında milli komandamızın baş...
"Mən bu komandada təkcə Millətlər Liqası üçün yox, həm də gələcək üçün çalışıram. Kosovonu 2 yaşlı körpə də adlandırmaq olar. Amma o, daim böyüyəcək və yaxşı gələcəyi olacaq".
Futbolxeber.az-ın qol.az-a istinadən verdiyi məlumata görə, bu...
Sentyabrın 10-da Rostov şəhərində Rusiya və Çexiya milli komandaları arasında yoldaşlıq oyunu keçiriləcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qarşılaşmanı FIFA referisi Əliyar Ağayev idarə edəcək. Onun köməkçiləri...
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandasında yeni məşqçi təyinatı olub.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Borçe Xristov U-21-də köməkçi-məşqçi vəzifəsini yerinə...
UEFA Millətlər Liqası çərçivəsində sentyabrın 7-də Bakı Olimpiya Stadionunda Kosovo yığmasına qarşı keçiriləcək oyuna hazırlıq məqsədilə Bakıda təlim-məşq toplanışında olan Azərbaycan millisinin heyətində dəyişiklik baş verib.
03.09.2018
17 və 19 yaşadək qızlardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsində çıxış edəcək Azərbaycan yığmalarının yer aldığı qruplarda oyunların başlama vaxtı açıqlanıb.