Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, son oyun günündə 1 görüş keçirilib.
“Qarabağ-2” – “Zaqatala”...
Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyasının prezidenti Rövnəq Abdullayev “Qarabağ” klubunun UEFA Avropa Liqası turnirinin qrup mərhələsinə vəsiqə qazanması ilə bağlı affa.az-a açıqlama verib.
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandası Ukraynanın paytaxtı Kiyevdə təşkil olunan Viktor Bannikov beynəlxalq turnirində son oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 7-ci yer uğrunda görüşdə litvalı...
“Qarabağ”ın kapitanı Rəşad Sadıqov Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkatması ilə bağlı fikirlərini açıqlayıb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, Ağdam klubunun kapitanı “A” qrupunda “Sevilya” (İspaniya), APOEL...
Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsinin püşkü atılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Monakoda keçirilən tədbirdə "Qarabağ"ın da rəqibi müəyyənləşib.
Püşkün nəticəsinə əsasən "A" qrupunda yer alacaq Ağdam...
“InStat”ın təhlilinə əsasən Azərbaycan Premyer Liqasının II turunun rəmzi komandası müəyyənləşib.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, rəmzi komanda aşağıdakı kimidir:
Qapıçı: Kamal Bayramov -...
UEFA Gənclər Liqasının (UYL) 2019-2020-ci illər mövsümündə iştirak edəcək 64 klubun hər biri müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, onlardan 32-si əsas komandalarının Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinə vəsiqə...
Avropa Liqasının qrup mərhələsinə vəsiqə qazanan "Qarabağ" bu uğur sayəsində büdcəsini zənginləşdirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu uğur Ağdam təmsilçisinə 2,92 milyon avro (5,5 milyon manat)...
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisinin baş məşqçisi Vüqar Məmməd Viktor Bannikov beynəlxalq turnirində Latviya yığması ilə keçirilmiş oyundan sonra AFFA-nın saytına açıqlama verib.
“Qarabağ” Con Delarjla yolları ayırıb.
Futbolxeber.az saytının FutbolPress-ə istinadən verdiyi məlumata görə. tərəflər arasında uzun müddətdi davam edən danışıqlar, nəhayət, nəticə verib.
Konqolu futbolçu Ağdam klubunu...
Azərbaycan milli komandasının Avro-2020-nin seçmə mərhələsi çərçivəsində sentyabrın 9-da Xorvatiya milli komandasına qarşı “Bakcell Arena”da keçirəcəyi oyunun biletləri satışa çıxarılıb.
Ukraynanın Kiyev şəhərində təşkil edilən Viktor Bannikov beynəlxalq turnirində iştirak edən 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandası qrupda son oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, latviyalı...
"Qarabağ"ın kapitanı Rəşad Sadıqov Avropa iqasının pley-off mərhələsinin "Linfild"lə Bakıda keçirilən cavab oyunundan (2:1) sonra jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
- Matç barədə fikirləriniz necədir?