Az sonra UEFA Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsi çərçivəsində "Sumqayıt" doğma divarlar arasında Şimali Makedoniyanın "Şkendiya" klubunu sınağa çəkəcək.
Az sonra UEFA Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsi çərçivəsində "Neftçi" öz meydanında Şimali Makedoniyanın "Şkupi" klubunu qəbul edəcək.
“Qəbələ” millimizin Millətlər Liqasında oyunları əlaqədər Premyer Liqada yaranan fasilədən istifadə edərək yoxlama görüşü keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Elmar Baxşıyevin komandası avqustun 30-da "Səbail" ilə...
Azərbaycanlı FİFA referisi Rəhim Həsənovun başçılıq etdiyi hakimlər briqadası Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsində dünən keçirilən "Proqres” (Lüksemburq) - "Zeta" (Monteneqro) oyununu idarə edib.
Avqustun 24-dən 26-dək AFFA tərəfindən Zoom proqramı vasitəsilə UEFA-nın "B" və AFFA-nın "C" kateqoriyalı məşqçi lisenziyalarının yenilənmə kursu keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, kursun son günündə aşağıda qeyd...
İspaniyanın “Albasete” klubunda çıxış edən Eddi İsrafilov Azərbaycan milli komandasının təlim-məşq toplanışında iştirak edə bilməyəcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, futbolçu millimizin...
"Hər iki komandanın şansları bərabərdir. Kim bu gün daha yaxşı mübarizə aparacaqsa, həmin tərəf qalib gələcək".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri Şimali Makedoniyanın "Şkupi" komandasının futbolçusu Elvin...
AFFA-nın Hakimlər Komitəsinin sədri Fritz Stuchlik beynəlxalq oyuna təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, UEFA Millətlər Liqasının qrup mərhələsi çərçivəsində sentyabrın 3-də Sivas...
"Son məşqimiz yaxşı keçdi, hər şey normal vəziyyətdə idi. İki həftədən çoxdur ki, hazırlaşırıq. Son gündə "Keşlə" ilə oynayacağımız stadiona uyğunlaşmaq istədik".
"Qarabağ" klubunun UEFA Çempionlar Liqasının (ÇL) təsnifat mərhələlərində ev oyunlarını keçirdiyi Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionunun ot örtüyündə təmir işlərinə başlanılıb.
21 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının heyəti açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının AFFA-nın rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, baş məşqçi Milan Obradoviç Avropa çempionatının seçmə mərhələsində...
Çempionlar Liqasının 2-ci təsnifat mərhələsinin oyunlarından sonra UEFA-nın yeni reytinqi açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, siyahıda Azərbaycanın mövqeyində dəyişiklik olub.
Çempionlar Liqasının 2-ci turunda...
“Qarabağ”ın Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsindəki potensial rəqibləri dəqiqləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, püşkatma zamanı “səpələnmişlər” səbətində yer alacaq Ağdam təmsilçisi nisbətən asan...
"Qarabağ"ı təbrik edirəm. Onların qrupa düşməsini arzulayıram. Buraxılan səhvdən sonra penalti oldu, daha sonra qırmızı vərəqə aldıq".