“2018-ci ildəki həmin oyunu yaxşı xatırlayıram. Səfərdə “Olimpiya”a 1:0 hesabı ilə qalib gəlmişdik”.
Futbolxeber.az saytına açıqlamasında bunu “Qarabağ”ın sabiq futbolçusu, hazırda Türkiyənin “Ümraniyespor” klubunda...
“Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov sabah UEFA Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunu çərçivəsində Sloveniyada “Olimpiya”ya qarşı keçirəcəkləri qarşılaşma barədə danışıb.
“Neftçi”nin yarımmüdafiəçisi Ataa Caber Fələstin milli komandasına dəvət alıb.
Futbolxeber.az-ın klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, 28 yaşlı futbolçu yığmanın Asiya Kuboku-2024-ə hazırlıq məqsədi ilə...
Azərbaycan millisinin üzvü Musa Qurbanlının formasını geyindiyi "Yurqorden" bu gün İsveç kubokunda seçmə mərhələ oyununa çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komanda 2-ci mərhələdə 1-ci divizionun lideri "Sandvikens"lə...
“Məncə, ilk 3 tur ərzində çox böyük hakim səhvləri olmayıb. Ona görə ki, çempionatda hələ gərginlik yoxdu. Gərginlik olan kimi hakimlər psixoloji cəhətdən özlərini itirirlər”.
Futbolxeber.az saytına müsahibəsində bu...
“Qarabağ” favoritdir, büdcə baxımından onlarla müqayisə oluna bilmərik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu Sloveniyanın “Olimpiya” klubunun baş məşqçisi Joao Enrike “Qarabağ”a qarşı keçiriləcək UEFA Avropa...
"Araz-Naxçıvan" qapıçı Şahin Zəkiyevi Birinci Liqada iştirak edəcək "Karvan" klubuna icarəyə verib.
Futbolxeber.az saytına klubun mətbuat xidmətindən verilən məlumata görə, əldə olunmuş anlaşmaya əsasən, qolkiper mövsümün sonuna qədər...
Avropa Liqasının pley-off mərhələsinin "Olimpiya" ilə ilk matçI üçün Sloveniyaya yollanan "Qarabağ" artıq Lyublyana şəhərinə çatıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə Ağdam klubun feysbuk səhifəsi açıqlama...
Tovuz şəhər stadionunda daha yenilik edilib.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Tovuz şəhər stadionunda VİP sektor yenidən istifadəyə verilib.
Əsas tribunada olan VİP sektordan...
“Araz-Naxçıvan”ın qapıçısı Kristian Avram və “Turan Tovuz”un müdafiəçisi Denis Marandiçi Moldova millisinə çağırılıblar.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, baş məşqçi Sergey Kleşenko onlara Avro-2024-ün seçmə...
"Sumqayıt"ın ispaniyalı yarımmüdafiəçisi Oktavio Manteka Futbolxeber.az saytına müsahibə verib.
- Hazırda "Sumqayıt" Azərbaycan Premyer Liqasında xal itirməyən iki komandadan biridir. Ehtiyatda bir oyununuz var və ikinci pillədə...
"Kəpəz" heyətinə yeni futbolçu qatıb.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Gəncə təmsilçisi Vüsal Məsimovu transfer edib. 23 yaşlı cinah müdafiəçisi ilə bir illik müqavilə...
“Olimpiya” güclü rəqibdir, çox yaxşı oyun üslubu var”.