"ETOPAZ": İrəliyə doğru daha bir addım
"BAL LİNE" şirkətinin rəsmi ticarət markası olan "ETOPAZ" yarandığı gündən daim müştəri məmnuniyyəti üçün çalışır.
Artıq 12 ildən çoxdur fəaliyyət göstərən "ETOPAZ" bu yaxınlarda müştəri məmnuniyyəti yolunda daha bir addım atıb. Belə ki, saytın dizaynını yaxşılaşdıran şirkət mərc həvəskarlarının seçim imkanını da fantastik dərəcədə artırıb. "ETOPAZ" vasitəsi ilə artıq dünyanın istənilən nöqtəsində keçirilən oyunlara mərc etmək mümkündür.
Adicə bugünkü proqrama diqqət yetirək. Mərc həvəskarları 11 iyun tarixində beynəlxalq yoldaşlıq görüşləri, DÇ-2026-nın seçmə mərhələ oyunları ilə yanaşı, Əlcəzairin 1-ci divizonu, Avstraliya Kvinslend Premyer Liqası, Çexiya üçüncü liqası, Uruqvay Sequnda Divizionu, Estoniya qadınlar liqası kimi daha əvvəl əlçatmaz olan turnirlərdə də mərc etmək fürsəti qazanıblar.
"ETOPAZ"ın digər yeniliyi isə “təkli” oyunlarla bağlıdır. Artıq istənilən oyuna təkli mərc etmək mümkündür. Şirkətin bu addımı müştərilərin razılığı ilə qarşılanıb.
"ETOPAZ" bu yaxınlarda başqa bir yeniliklə də diqqət çəkdi. Belə ki, şirkət Çempionlar Liqasının finalı ilə əlaqədar müştəriləri özəl təkliflə sevindirdi. Həmin gün mərc edən bütün müştərilərə 20 AZN FREE BET hədiyyə olundu. Hədiyyə kimi təqdim edilən olunan 20 AZN-i minimal 2 əmsala mərc etməklə müştərilər qazanclarını daha da artırdılar.
Ümumiyyətlə, "ETOPAZ" müştərilərini aylıq bonuslarla da sevindirir. Şirkətin daimi müştəriləri hər ay “HƏDƏF” bonusundan yararlanırlar. Ay ərzində etdiyi depozitə uyğun olaraq bonus əldə edən müştəri ay bitdikdən sonra həmin məbləği minimum 1,30 əmsal mərc etməklə vəsaiti nəğdləşdirə bilir.
Bütün bu sadaladığımız məqamlar "ETOPAZ"ın daim müştəri məmnuniyyəti üçün çalışdığının bariz sübutudur.