“Neftçi” - “Zirə”: Heyətlər açıqlandı
Bu gün Topaz Premyer Liqasında XXI tura yekun vurulur.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, günün ikinci oyununda “Neftçi” doğma meydanda “Zirə” ilə üz-üzə gələcək. Bir az sonra “Bakcell Arena”da start götürəcək oyun üçün heyətlər açıqlanıb. Sizi həmin siyahı ilə tanış edirik:
“Neftçi”: 53. Maksim Vaylo, 26. Kamal Qurbanov, 6. Pavel Dreksa, 25. Kiril Petrov, 29. Georgi Navalovski (k), 8. Zdenek Folprext, 12. Daniel Seqovia, 17. Rəhman Hacıyev, 80. Edson Kastilya, 7. Namiq Ələsgərov, 23. Tərzin Cahangirov.
Ehtiyat oyunçular: 33. Boban Baykoviç, 95. Elvin Bədəlov, 9. Uqo Barqas, 11. İqnasio Herrera Fernandes, 13. Murad Ağayev, 27. Məqsəd İsayev, 19. Fəhmin Muradbəyli.
Baş məşqçi: Elxan Abdullayev.
“Zirə”: 85. Kamal Bayramov, 5. Adil Nağıyev, 23. Yovan Krneta, 39. Sadiq Quliyev, 11. Viktor İqbekoyi, 28. Təmkin Xəlilzadə, 6. Vüqar Mustafayev, 8. Milan Duriç, 10. Elvin Məmmədov (k), 20. Sezar Meza Kolli, 43. Riçard Qadze.
Ehtiyat oyunçular: 1. Anar Nəzirov, 7. Amadu Sanqar, 13. Aleksandr Şemonayev, 17. Vüsal İsgəndərli, 26. Georgi Qorozia, 38. İlkin Muradov, 92. Cavid Tağıyev.
Baş məşqçi: Ayxan Abbasov.