Gəncədə heyətlər açıqlandı
Bu gün Azərbaycan kubokunun 1/4 final mərhələsinin cavab görüşləri keçiriləcək.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, “Kəpəz” doğma meydanda “İnter” i qəbul edəcək. Sizi bir az sonra başlayacaq matçın heyəti ilə tanış edirik:
“Kəpəz”: 88. Tadas Simaitis, 36. Renan Silva, 13. Şəhriyar Rəhimov (k), 23. Tural Nərimanov, 21. Novruz Məmmədov, 5. Kərim Diniyev, 6. Ceyhun Cavadov, 77. Serjinyo, 80. Tural Rzayev, 19. Orxan Əliyev, 90. Julien Ebah.
Ehtiyat oyunçular: 1. Eyyub Əliyev, 17. Nicat Qurbanov, 7. Vüqar Bəybalayev, 18. Tural Axundov, 10. Dario Federiko, 9. Tural Qürbətov, 16. Emin Zamanov.
“İnter”: 1. Səlahət Ağayev (k), 33. Tərlan Quliyev, 14. Zurab Xizanişvili, 3. Denis Silva, 4. Slavik Alxasov, 24. Fuad Bayramov, 15. Ruslan Abışov, 22. İlkin Qırtımov, 55. Ağabala Ramazanov, 6. Samir Zərgərov, 11. Rauf Əliyev.
Ehtiyat oyunçular: 13. Orxan Sadıqlı, 27. Adrian Skarlatake, 9. Pərdis Fərcad-Azad, 10. Elnur Abdullayev, 17. Abbas Hüseynov, 2. Sertan Taşkın, 19. Mirhüseyn Seyidov.
Baş məşqçi: Zaur Svanadze.