Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 29-cu turun oyunları keçiriləcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, turun bütün oyunları eyni gündə baş tutacaq.
“Neftçi”nin Müşahidə Şurasının sədri Çingiz Abdullayev “Xəzər Lənkəran”la oyundan sonra Futbolxeber.az saytına müsahibə verib.
- Oyunla bağlı nə deyə bilərsiz?
- Çox gözəl oyun keçdi. Təssüf ki, hesabda öndə...
Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turunun son oyununda “Qəbələ” öz meydanında “Simurq”u qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Qəbələ”: 22. Dmitri Bezotosnı, 4. Elvin Camalov,...
FİFA milli komandaların növbəti reytinq cədvəlini açıqlayıb. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, ötən ayla müqayisədə Azərbaycan milli komandası 24 pillə irəliləyərək 264 xalla 115-ci pillədə qərarlaşıb.
Qeyd edək ki, növbəti reytinq cədvəli...
Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində “Sumqayıt” öz meydanında “Bakı”nı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Sumqayıt”: 1. Andrey Popoviç, 2. Slavik Alxasov,...
Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində “Xəzər Lənkəran” öz meydanında “Neftçi”ni qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Xəzər Lənkəran”: 19. Vyekoslav...
Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turu çərçivəsində “Qarabağ” az sonra öz meydanında AZAL-ı qəbul edəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir: