Avropa Liqasında bu gün ikinci təsnifat mərhələsinə yekun vurulur.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, son 2 ildə qrup mərhələsində yarışan “Qəbələ” Polşada “Yagelloniya”nın qonağı olub. Roman Qriqorçukun komandası 2:0 hesablı qələbə...
"Astra"nın baş məşqçisi Eduard Yordanesku Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsində "Zirə" ilə cavab oyunundan (0:0) sonra mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, əvvəlcə matç barədə fikirlərini bildirib.
"Belə oyundan sonra danışmaq çətindir. Bilirdik ki, matç çətin keçəcək. Rəqibin üstünlüyü var idi".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri “Zirə”nin baş məşqçisi Ayxan Abbasov Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin “Astra”...
UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinin görüşləri keçirilir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, təmsilçilərimizdən “İnter” Lüksemburqda "Fola" ilə qarşılaşıb və 1:4 hesabı ilə uduzub. İlk oyunda 1:0 hesabı ilə qalib...
Bu gün UEFA Avropa Liqasında II təsnifat mərhələsinə yekun vurulacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, turnirdə mübarizə aparan təmsilçilərimizdən ilk olaraq “Zirə” meydana çıxıb.
Ayxan Abbasovun komandası “Dalğa...
Yeni mövsümə Boluda hazırlaşan "Sumqayıt" bu gün növbəti yoxlama matçına çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Samir Abasovun rəhbərlik etdiyi komanda Səudiyyə Ərəbistanı təmsilçisi "Al-Fateh"lə üz-üzə gəlib. "Sumqayıt" 3:0 hesablı...
Türkiyədə təlim-məşq toplanışında olan “Kəpəz” bu gün ilk yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “sarı-göylər” Ərzurumda Türkiyənin birinci divizion təmsilçisi “Samsunspor”la qarşılaşıb. "Kəpəz" 1:2...
Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsində keçiriləcək "Yagelloniya" - "Qəbələ" cavab oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib.
Qol.az-ın UEFA-nın saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə...
Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsində keçiriləcək "Fola" (Lüksemburq) - "İnter" (Azərbaycan) cavab oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib.
Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsində keçiriləcək "Zirə" - "Astra" (Rumıniya) cavab oyunu üçün heyətlər müəyyənləşib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, komandalar meydana aşağıdakı tərkibdə çıxacaq:
“Zirə”:...
"Qəbələ" və "Zirə"nin Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsindəki cavab oyunları canlı yayımlanacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "Zirə" - "Astra" (Rumıniya) görüşü "CBC Sport", "Yagelloniya" (Polşa) - "Qəbələ" matçı isə "İdman...
2017/2018 futbol mövsümünə hazırlaşan "Sumqayıt" Futbol Klubu hazırlığın 2-ci mərhələsi üçün yollandığı Boluda növbəti yoxlama matçına çıxacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Samir Abasovun rəhbərlik etdiyi komanda bu gün Səudiyyə...
"Qarabağ" Çempionlar Liqasının II təsnifat mərhələsinin "Samtredia"yla səfər matçından sonra bu gün bazasında məşqə çıxıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "Samtredia"yla matçda meydanda olan futbolçular bərpa məşqiylə...
Türkiyədə təlim-məşq toplanışında olan “Kəpəz” bu gün ilk yoxlama oyununu keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Gəncə klubu Ərzurumda “Samsunspor”la qarşılaşacaq. Oyun Bakı vaxtı ilə saat 18:30-da...
Çempionlar Liqasının üçüncü təsnifat mərhələsində keçiriləcək "Qarabağ" - "Şerif" (Moldova) matçının başlama vaxtı müəyyənləşib.