Millimizin üç futbolçusu Latviyaya 3:1 hesabı ilə qalib gəldikləri yoxlama oyunundan sonra açıqlama verib .
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Emin Mahmudov nəticəyə baxmayaraq, matçın çətin olduğunu deyib: "Aqressiv oyun...
"10 gün ərzində 3 oyun keçirdik. Qazaxıstana məğlubiyyətdən sonra istəyirdik, komanda tam hazır olsun. Çox hərəkətli komandaya qarşı oynadıq. Futbolçularımın oyunundan, göstərdikləri xarakterdən razı qaldım".
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına...
Yığmamız növbəti yoxlama oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, millimiz Latviyanın qonağı olub. Riqada keçirilən matçda millimiz 3:1 hesabı ilə qalib gəlib.
Yoldaşlıq...
“Dauqava”da keçiriləcək Latviya - Azərbaycan yoxlama oyunu canlı yayımlanacaq.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, matç "CBC Sport" telekanalı vasitəsi ilə birbaşa nümayiş...
Azərbaycan milli komandasının üzvləri Latviya yığması ilə sabah keçiriləcək yoldaşlıq oyunu barədə affa.az-a fikirlərini bildiriblər:
Təmkin Xəlilzadə: “Millətlər Liqasından öncə millinin son yoldaşlıq oyunudur. Öncəki oyunumuz...
Macarıstanda keçirilən 15 yaşadək futbolçular arasında Qallini Dünya Kubokuna start verilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Qəbələ”nin U-15 komandası Budapeştdə keçirdiyi ilk oyunda yerli “Dinamo Star” klubu ilə üz-üzə gəlib....
Bu gün “Dalğa Arena”da 21 yaşadək futbolçularda ibarət Azərbaycan və Macarıstan yığma komandaları arasında keçirilmiş yoldaşlıq oyunundan sonra hər iki komandanın baş məşqçisi görüşlə bağlı fikirlərini açıqlayıblar:
Rəşad Sadıqov...
İyunun 9-da Riqada Latviya millisi ilə qarşılaşacaq Azərbaycan milli komandasının baş məşqçisi Qurban Qurbanov oyunla bağlı affa.az-a açıqlama verib.