“Bursaspor” Azərbaycanın U-21 yığmasının üzvü olan Özancan Kökçünü komandada saxlamayacaq.
Futbolxeber.az saytının Türkiyə mətbuatına istinadən yaydığı məlumata görə, Kökçü yenidən icarəyə göndəriləcək. Komandanın baş...
“Sumqayıt” 2018/2019 mövsümü üçün hazırlığını davam etdirir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, hazırlıq prosesinin birinci mərhələsi çərçivəsində "gənclik şəhəri" təmsilçisi ilk yoxlama...
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan millisi bu gün yoxlama oyunu keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Bakı Olimpiya Stadionunun məşq meydançasında keçiriləcək oyunda millimizin rəqibi İran...
Hannes Halldorssonla Vaqner da Silvanı transfer edən "Qarabağ" daha bir qapıçını transfer etmək istədiyi haqda xəbər yayılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə İtaliyanın "Tuttomercado" nəşri...
İyulun 12-də UEFA Avropa Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyununda “Qəbələ” Lüksemburqun “Proqres” klubu ilə qarşılaşacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Qəbələ şəhər stadionunda baş...
“Qarabağ”ın UEFA Çempionlar Liqasının 1-ci təsnifat mərhələsindəki rəqibi olan Sloveniyanın “Olimpiya” klubu cavab matçı üçün Bakıya səfər proqramı açıqlayıb.
Avropa Liqasının birinci təsnifat mərhələsi çərçivəsində iyulun 12-də, saat 21:00-da “Dalğa Arena”da Macarıstanın "Uypeşt” klubu qarşılaşacaq "Neftçi” hazırlığa ara vermədən davam edir.
09.07.2018
2018/2019 mövsümü üçün transfer çalışmalarını davam etdirən "Sumqayıt" daha bir futbolçunu heyətinə cəlb edib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən yaydığı xəbərə görə, son mövsümü...
“Neftçi”nin sabiq futbolçusu İqnasio Errera İspaniya mətbuatına danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, çilili futbolçu “ağ-qaralar”ın Avropa Liqasının ikinci təsnifat mərhələsindəki mümkün görüşü barədə...
“Olimpiya”nın müdafiəçisi Aris Zarifoviç Çempionlar Liqasının birinci təsnifat mərhələsinin “Qarabağ”la oyunu haqda danışıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Sloveniya mətbuatına açıqlama verən müdafiəçi...
İyulun 11-də “Qarabağ” Çempionlar Liqasında yeni mövsümün açılış matçına çıxacaq.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, Sloveniyada “Olimpiya”nın qonağı olacaq Azərbaycan çempionunun oyunu televiziya...
"Neftçi" "Türk Hava Yolları" ilə əməkdaşlıq müqaviləsi imzalayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sözləşmə 1 il müddətinə nəzərdə tutulub.
Tədbirdə...
"Neftçi"yə məxsus İsmət Qayıbov adına təlim-məşq bazasının adı dəyişdirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, idman qurğusu bundan sonra Türk Hava Yolları (THY) Məşq Mərkəzi...
Avropa Liqasının I təsnifat mərhələsində "Qəbələ" və Lüksemburqun "Proqres" komandaları arasında keçiriləcək ilk oyunun biletləri satışa çıxarılır.
Futbolxeber.az-ın "qırmızı-qaralar"ın...
“Qarabağ”ın “Olimpiya” ilə oyunların favoritidi”.
Bunu Futbolxeber.az saytına açıqlamasında “Qarabağ”ın keçmiş futbolçusu Artim Şakiri deyib.