"Neftçi” məşqləri bərpa edib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Topaz Premyer Liqasında 8-ci turun "Qəbələ” ilə oyunundan sonra ikigünlük fasiləyə buraxılan komanda bu gün "Türk Hava Yolları Futbol Mərkəzi”ndə...
Bolqarıstanın Sliven şəhərində təlim-məşq toplanışında olan 19 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığması hazırlıq çərçivəsində yoldaşlıq oyunu keçirib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Bolqarıstanın...
“Qəbələ”nin 19 yaşadək futbolçulardan ibarət komandası UEFA Gənclər Liqasının Çempionlar yolunun I mərhələsinin cavab oyunu öncəsi son məşqini keçirib.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istinadən verdiyi məlumata görə, dünən matçın...
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandasının baş məşqçisi Ramin Quliyevin Avropa çempionatının seçmə qrup mərhələsi çərçivəsində bu gün Norveç yığması ilə keçirilmiş oyunla bağlı affa.az-a açıqlama verib.
"Neftçi”nin zədəli kapitanı Ruslan Abışovun son durumu barədə məlumat yayıb.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi "Feysbuk" səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, 31 yaşlı müdafiəçi hazırda Almaniyada bərpa prosesi keçir.
"Qarabağ" Avropa Liqasının qrup mərhələsinin üçüncü turunda "Vorskla" ilə ev oyunu öncəsi azarkeşlərə müraciət edib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə, müraciətdə deyilir:
"UEFA Avropa Liqasının qrup...
17 yaşadək futbolçulardan ibarət komandalar arasında Avropa çempionatının ilkin seçmə mərhələsində yığmamız bu gün ilk oyununu keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, futbolçularımız Albaniyanın Lishnija şəhərindəki Roza Haxhiu stadionunda...
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, İK Topaz Premyer Liqanın 8-ci turunda qeydə alınan qayda pozuntularına hüquqi qiymət verib.