Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, milli komandamızın hücumçusu Rüfət Dadaşovun formasını geyindiyi "Finiks Rayzinq" səfərdə “Las Veqas Layts”la üz-üzə gəlib.
“Sabah”ın baş məşqçisi Visente Qomes Azərbaycan Premyer Liqasının 1-ci turunda səfərdə "Qarabağ"a 0:2 hesabı ilə məğlub olduqları matçdan sonra mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, mətbuat...
"Futbolçularımı təbrik edirəm. Vacib qələbə qazandıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Azərbaycan Premyer Liqasının ilk turunda "Sabah"ı 2:0 hesabı ilə qalib...
Azərbaycan Premyer Liqasında yeni mövsümdə ilk turun daha bir oyunu keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, "Qarabağ" "Sabah"ı qəbul edib. Matç meydan sahiblərinin qələbəsi ilə başa çatıb.
Qeyd edək ki, ilk tura...
"Neftçi”nin futbolçusu Namik Ələsgərov Azərbaycan Premyer Liqasının 1-ci turunda "Səbail” üzərində qələbə qazandıqları oyun haqqında fikirlərini bölüşüb.
Futbolxeber.az-ın klubun rəsmi saytına istindən verdiyi məlumata görə, rəqib...
"Neftçi”nin yarımmüdafiəçisi Sabir Buqrin Azərbaycan Premyer Liqasının 1-ci turunda "Səbail”ə üzərində qazandıqları 2:1 hesablı qələbəni şərh edib.
Futbolxeber.az-ın klubun saytına istinadən verdiyi məlumata görə,...
AFFA hazırda Yunanıstanın "Atromitos" klubunda çıxış edən futbolçu Əmir Ağayevin Azərbaycan milli komandasında çıxış edə bilməsi üçün müvafiq qaydada FIFA-ya müraciət ünvanlayıb.
Futbolxeber.az-ın assosiasiyanın rəsmi saytına...
"Hər şeydən əvvəl futbolçularımı qələbə münasibətilə təbrik edirəm. Qeyd etmək istəyirəm ki, səfərdə keçirilən heç bir oyun asan ola bilməz".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri "Neftçi"nin UEFA Avropa...
Yunanıstanın “Atromitos” klubunun formasını geyinən Əmir Ağayev Azərbaycan millisindən dəvət alıb.