"Start heyətdə 5 azərbaycanlı futbolçu olmalıdır. Bu, zərurətdir. Famil Camalovu bu səbəbdən görüşün əvvəlində meydana buraxdım. İki hücumçudan birini oynatmalıyıq. Familə inamımız itmir. Təki oyunçular çox olsun və biz baş sındıraq ki, kimi...
"Çox maraqlı oyun alındı. Hər iki komandanın futbolçuları alqışa layiq idi. Oyunçularımı təbrik edirəm. Düşündüyümdən daha yaxşı oynadılar. Uzun müddətdir ki, çempionatda bu qədər azarkeşin qarşısında oynamırdıq. Meydanda əsl futbol...
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 3-cü tura yekun vurulub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ikinci oyun günündə daha 2 görüş keçirilib.
Əvvəlcə çempionatın xal itirməyən yeganə komandası olan...
AFFA Hakimlər Komitəsinin sədri Fritz Ştuxlik açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, avstriyalı mütəxəssis Premyer Liqanın 3-cü turunda keçirilən "Sabah" - "Qəbələ" matçında baş vermiş epizod barədə fikirlərini...
"Bu oyuna itkilərlə çıxmışdıq. Əsasən də müdafiədə ciddi problemlərimiz var idi. Yurgen Qoxa ağrılarla oynayırdı, Cabir Əmirli isə dünən məşq etməmişdi".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu fikirləri "Səbail"in...
“Rəqibi qələbə münasibəti ilə təbrik edirəm. Çətin səfər olacağını bilirdik. Həm meydan amili, həm çempionatda yaranmış fasilənin oyuna təsiri var idi. Yenidən çempionatın ab-havasına girmək lazımdır”.
11.09.2021
"Oyuna fərqli hazırlaşmışdıq. Amma qırmızı vərəqədən sonra işimiz çətinləşdi. Müdafiə olunmalıydıq. Futbolçular xeyli güc itirdilər. Sonda standart vəziyyətdən qol buraxdıq".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu...
“Zirə"nin baş məşqçisi Rəşad Sadıqov Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turunda "Keşlə"yə 2:0 hesabı ilə qalib gəldikləri oyunu şərh edib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, ilk dəqiqələrin tam düşündükləri kimi...
Azərbaycan Premyer Liqasında bu gün 3-cü tura start verilib.
Turun açılış matçında “Qəbələ” səfərdə “Sabah”ı məğlub edib. Bu qələbə...
"Danışılası çox şey yoxdur. Məğlub olduq, buraxdığımız uşaq səhvi qolla nəticələndi. Nəticəni dəyişmək istədik, alınmadı. Rəqibi təbrik edirik”.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bunu "Sabah"ın baş məşqçisi...
"Çətin səfər oyunu olacağını bilirdik. Rəqibin yaxşı heyəti var. "Sabah" oyunu ilə seçilən komandadır. Meydanda istədiklərimizi edə bildik və layiqli qələbə qazandıq".
Az sonra Aərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turu çərçivəsində “Keşlə" öz meydanında "Zirə"ni qəbul edəcək.
Millimizin sabiq üzvü Cavid Hüseynovun müsahibəsi
- Millinin keçmiş futbolçusu kimi, yığmamızın son oyunları ilə əlaqədar fikirlərinizi almaq istəyərdik. Son 3 oyunu necə dəyərləndirirsiniz?
- Son üç oyunu götürsək,...
Az sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 3-cü turunda "Sabah" öz meydanında "Qəbələ"ni qəbul edəcək.
“Sabah”: 16. Saşa...
Azərbaycan Premyer Liqasında 3-cü turun digər iki matçı üçün hakim təyinatları açıqlanıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, sabahkı oyunlar adları aşağıda qeyd olunmuş hakimlərə tapşırılıb.
12...
“Kəpəz”in baş məşqçisi Yaşar Vahabzadə klubun mətbuat xidmətinə müsahibə verib. Futbolxeber.az saytı həmin müsahibəni təqdim edir:
- Yaşar müəllim, çempionatın startına lap az qalıb, mövsüm öncəsi hazırlığı...
"Qəbələ"nin nigeriyalı sabiq futbolçusu Ceyms Adeniyi Azərbaycan Premyer Liqası ilə öz çempionatlarını müqayisə edib.