Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, ilk gündə 4 görüş keçirilib.
"Zirə-2" - "Qaradağ Lökbatan" -...
I Divizionunda 24-cü tura start verilib.
Futbikxeber.az saytının məlumatına görə, bugünkü görüşlərdən sonra Premyer Liqaya vəsiqəni təmin edən komanda müəyyənləşib.
Bu, hazırda turnir cədvəlində birinci olan "Araz...
“Dalğa Arena”da qadın futbolçulardan ibarət Azərbaycan və Türkiyə milli komandaları arasında növbəti yoldaşlıq oyunu keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, qarşılaşma 0:0 hesabı ilə başa çatıb.
Bakı Olimpiya Stadionunda Hakimlər Komitəsinin sədri Barış Şimşəkin başçılığı ilə, türkiyəli mütəxəssislər Burçin Kəskin, Bahattin Duran və Tarık Ongunun iştirakı ilə Azərbaycan Premyer Liqası, Birinci Divizion və qadın hakimlər üçün növbəti seminar...
AFFA İntizam Komitəsi bu gün keçirilən iclasında "Sabah"ın baş məşqçisi Murad Musayevin bir oyunluq cəzalandırılmasına qərar verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, buna səbəb...
AFFA İntizam Komitəsi növbəti iclasını keçirib.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turunda keçirilən matçlardakı qayda pozuntuları barədə...
Aprelin 13-də AFFA-nın inzibati binasında İcraiyyə Komitəsinin növbəti iclası keçiriləcək.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, saat 10:00-da başlayacaq iclasın gündəliyi...
FIFA referisi Əliyar Ağayev Yunanıstan kubokunun yarımfinal oyununa təyinat alıb.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın saytına istinadən verdiyi məlumata görə, Yunanıstan Futbol Federasiyasının dəvətinə...
Azərbaycan Futbol Federasiyaları Assosiasiyası ilə “Nike” şirkəti arasında mövcud əməkdaşlıq çərçivəsində AFFA tərəfindən klublara top paylanılıb.
10.04.2023
17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan milli komandasının aprelin 12-dən 15-dək Bakıda, 16-dan 21-dək isə Şimali Makedoniyanın paytaxtı Skopye şəhərində təlim-məşq toplanışı olacaq.
Peşəkar Futbol Liqası "Kəpəz"in 2 ev oyununun məkanını dəyişib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu barədə qurumun mətbuat xidmətinin yaydığı açıqlamada bildirilib.
Qeyd edilib ki, Gəncə şəhər stadionunun ot...
"Təəssüflər olsun ki, buraxılan ilk qollardan sonra komandamız psixoloji cəhətdən özünü toparlaya bilmədi".
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu sözləri AFFA-nın baş katibi Sərxan Hacıyev ATV telekanalına müsahibəsində...
Qurban Qurbanov baş məşqçi karyerasında 400-cü qələbəsini qazanıb.
Futbolxeber.az-ın PFL-in saytına istinadən verdiyi məlumata görə, “Qarabağ”ın çalışdırıcısının yubileyi Azərbaycan Premyer Liqasının 29-cu turuna təsadüf edib....
Azərbaycan Premyer Liqasının 2022/23 mövsümünün sonuncu mükafatçısı da bəlli olub.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, “Qarabağ”la “Sabah”ın ardınca “Neftçi” də “üçlük”də yerini təmin edib.
Bu, 29-cu...
“Turan Tovuz”un futbolçusu Runi Eva Azərbaycan Premyer Liqasında son 8 mövsümün rekorduna imza atıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, o, 2015-ci ildən sonra bir çempionatda ən çox qol vuran afrikalı legioner olub.
Kamerunlu...
Beynəlxalq Futbol Tarixi və Statistikaları Federasiyası (İFFHS) dünya üzrə klubların yeni reytinq sıralamasını açıqlayıb.