Almaniyanın "Bayer" klubunun düşərgəsində olan "Qarabağ"ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Leverkuzenə səfərinin məqsədi ilə bağlı fikirləri bölüşüb.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, mütəxəssis klubun rəsmi saytına açıqlamasında...
“Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Almaniyaya yollanıb.
Futbolxeber.az saytının Ağdam klubunun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Qurbanov Bundesliqanın lideri “Bayer”in düşərgəsində səfərdədir.
"Kocaelispor"un baş məşqçisi Ertuğrul Sağlam Türkiyə 1-ci liqasının 20-ci turunda "Altay"la səfər oyunu öncəsi mətbuat konfransı keçirib.
Futbolxeber.az saytının Türkiyə mətbuatına istinadən verdiyi məlumata görə, mütəxəssis tədbirdə...
“Turan Tovuz” daha bir futbolçusu ilə yolları ayırıb.
Futbolxeber.az saytının klubun feysbuk səhifəsinə istinadən verdiyi məlumata görə, Martin Petkovla müqaviləyə qarşılıqlı razılıq əsasında xitam verilib.
Bakıda UEFA-nın C kateqoriyalı məşqçi kursunun I modulu başlayıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, tədbir AFFA-nın təşkilatçılığı ilə həyata keçirilir.
İlham Əzizzadə, Fərid Namazov, Xanlar Əliyev və Dəyanət...
“Qarabağ”ın İdarə Heyətinin üzvü Asif Asgərov Rusiyanın "Rubin" və "Krasnodar" klublarının Leandro Andrade ilə maraqlanması ilə bağlı yayılan məlumatlara münasibət bildirib.
“Qarabağ”ın baş məşqçisi Qurban Qurbanov Almaniyaya gedib.
Futbolxeber.az saytının qafqazinfo.az-a istinadən verdiyi məlumata görə, bu barədə klubun mətbuat xidmətinin rəhbəri Anar Hacıyev açıqlama verib.
“Qarabağ”ın qapıçısı Andrey Lunyovun Futbolxeber.az saytına müsahibəsi
- “Araz-Naxçıvan” üzərində 3:1 hesablı qələbə qazandınız. Qarşılaşma barədə nə deyə bilərsiniz?
"Kocaelispor"un yeni hücumçusu Ramil Şeydayev Türkiyədə jurnalistlərin suallarını cavablandırıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu gün məşqdən əvvəl media nümayəndələrinə açıqlama verən Azərbaycan millisinin 27 yaşlı...
Azərbaycan Milli Antidopinq Agentliyi (AMADA) “Araz-Naxçıvan” Akademiyasının U-17 və U-19 komandaları üçün antidopinq maarifləndirmə seminarı keçirib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, tədbirdə dopinq nəzarəti ilə bağlı əsas...
"Qarabağ"ın futbolçusu Leandro Andrade ilə Rusiyanın 2 klubu maraqlanır.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu barədə yarımmüdafiəçinin agenti Uqo Kadjuda Rusiyanın sport24.ru saytına açıqlamasında bildirib. Söhbət Premyer Liqa...
"Neftçi"nin yeni transferi Brayan Moreno klubun televiziyasına açıqlama verib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, əvvəlcə o, ilk təəssüratlarını bölüşüb: "İlk təəssüratım odur ki, əvvəl tanımadığım futbolçular məni çox...
Azərbaycanlı futbolçu Bəhruz Qurbanlı karyerasını İspaniyanın "Union Deportivo Montijo" komandasında davam etdirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bununla bağlı İspaniya klubunun yaydığı açıqlamada...
"Zirə"nin baş məşqçisi Rəşad Sadıqov Azərbaycan çempionatında tətbiq olunan VAR-la bağlı növbəti dəfə narazılığını bildirib.