“Nəticə çox yaxşıdır, futbolçular oyuna ciddi yanaşmışdılar. Oyunun keyfiyyəti ürəyimcə olmadı, daha yaxşı oyanya bilərdik”. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, bu sözləri AZAL-la oyundan sonra “Qəbələ”nin baş məşqçisi Yuri Syomin...
Bu gün AFFA-nın inzibati binasında baş katib Elxan Məmmədov Bakcell şirkətinin dəvəti ilə Bakıda səfərdə olan İngiltərənin "Mançester Yunayted" klubunun İctimaiyyətlə Əlaqələr üzrə direktor müavini Anthony Banerjee ilə görüşüb. Futbolxeber.az-ın məlumatına...
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində “Xəzər Lənkəran” öz meydanında “Bakı”nı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Xəzər...
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində “Rəvan” öz meydanında lider “Qarabağ”ı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Rəvan”: 1. Lukaş...
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində “Simurq” öz meydanında “Sumqayıt”ı sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Simurq”: 35. Amil Ağacanov,...
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində “Neftçi” öz meydanında “İnter”i sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
“Neftçi”: 30. Saşa...
Bir qədər sonra Azərbaycan Premyer Liqasının 22-ci turu çərçivəsində AZAL öz meydanında “Qəbələ”ni sınağa çəkəcək. Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, artıq komandaların heyətləri bəllidir:
AZAL: 1. Ruslan Məcidov, 3. Aleksandr...
Azərbaycan Premyer Liqasında 22-ci turun oyunlarına təyinatlar açıqlanıb:
“Rəvan” - “Qarabağ”