Azərbaycanın kontinental velosiped komandası “Synergy Baku” Beynəlxalq Velosipedçilər İttifaqının 2.2 kateqoriyalı Mərakeş Turunda çıxış edir.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, 10 günlük yarışın 4-cü mərhələsi komandamızın uğurlu...
Yığma komandamız Azərbaycan Güləş Federasiyasının I vitse-prezidenti Firdovsi Umudovun rəhbərliyi ilə ABŞ-ın Ayova şəhərində keçirilən sərbəst güləş üzrə Dünya Kuboku yarışına qatılıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, daim...
İtaliyanın Liqnano şəhərində gənclər arasında Avropa kuboku yarışı keçirilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, beynəlxalq turnirdə cüdoçularımız 6 medal qazanıblar.
55 kq çəki dərəcəsində ölkəmizi təmsil edən Balabəy Ağayev...
Azərbaycan ağır atletika yığma komandasının mərkəzi bazası olan AAAF Park Yaşayış Kompleksində üzgüçülük kompleksi istifadəyə verilib.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu, idmançıların ixtiyarına verilən daha bir hazırlıq...
Almaniyanın paytaxtı Berlin şəhərində yeniyetmə cüdoçular arasında Avropa kuboku yarışı başa çatıb.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, beynəlxalq turnirin son günü Azərbaycan milli komandası üçün uğurlu olub. Cüdoçularımız Avropa kubokunda...
Bakı Media Mərkəzi bu ilin iyun ayında velosiped idmanının BMX növü üzrə Azərbaycanda təşkil olunacaq dünya çempionatının canlı yayım çəkilişini həyata keçirəcək.
Futbolxeber.az saytının məlumatına görə, bu da bütün dünyadakı idman...
Çinin Haikou şəhərində təşkil olunmuş “2018 CFA Belt and Road İnternational Beach Soccer Cup” beynəlxalq turnirdə iştirak edən çimərlik futbolu üzrə Azərbaycan milli komandası yarışın qalibi olub.
Futbolxeber.az-ın AFFA-nın rəsmi saytına istinadən...
Azərbaycan Velosiped İdmanı Federasiyasının (AzVİF) 2018-ci il üçün müəyyənləşdirdiyi təqvim planına əsasən, fərdi və kriterium ötüşməsi üzrə Bakı şəhər çempionatı keçirilib.