“AZAL Arena”da heyətlər açıqlandı
Bu gün Topaz Premyer Liqasında XVIII tura yekun vurulacaq.
Futbolxeber.az-ın məlumatına görə, günün ilk oyununda AZAL doğma meydanda “İnter”lə üz-üzə gələcək. Bir az sonra “AZAL Arena”da start götürəcək oyun üçün heyətlər açıqlanıb. Sizi həmin siyahı ilə tanış edirik:
AZAL: 23. Aqil Məmmədov, 3. Tural Hümbətov, 5. Kamil Hüseynov, 18. Ruslan Əmircanov, 24. Emin Cəfərquliyev (k), 7. Kamal Mirzəyev, 14. İlqar Ələkbərov,  8. Sadio Tounkara, 27. Rəşad Abdullayev, 77. Arkadi Qalperin, 9. Röyal Nəcəfov.
Ehtiyat oyunçular: 1. Tərlan Qasımzadə, 17. Eltun Hüseynov, 19. Elnur Süleymanov, 10. Nuqzar Kvirtiya, 11. Frank Madu, 2. Elşad Manafov, 16. Feyzi Aşkan.
Baş məşqçi: Tərlan Əhmədov.
“İnter”: 1. Səlahət Ağayev, 14. Zurab Xizanişvili, 3. Denis Silva, 27. Adrian Skarlatake, 4. Slavik Alxasov, 22. İlkin Qırtımov, 10. Elnur Abdullayev, 24. Fuad Bayramov, 7. Mirsahib Abbasov, 8. Nizami Hacıyev (k), 11. Rauf Əliyev.
Ehtiyat oyunçular: 13. Orxan Sadıqlı, 33. Tərlan Quliyev, 2. Sertan Taşkın, 17. Abbas Hüseynov, 19. Mirhüseyn Seyidov, 6. Samir Zərgərov, 9. Pərdis Fərcad-Azad.
Baş məşqçi: Zaur Svanadze.